Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "W kolorze blue"

Pokaż wątki Pokaż posty

"W kolorze blue"

Ensata 21:54, 28 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
amelia, jak mi coś zostanie, dam znaka, na razie muszę szukać na wymiane, bo mam wewnętrzny i zewnetrzy zakaz zakupu nowych roślin
____________________
W kolorze blue
Zeta 21:56, 28 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Dobra poprawiłaś mi humor ...właśnie czytałam na O wątek o sianiu werbeny....ja was zakatrupie przeprowadzam się na Śląsk kupię dwa hektary i zasadzę pole werbeny...i stipy oczywiście i będę Was wkurzać......
Nie skomentuję tego inaczej ja już swoim werbeną powiedziałam ze mają się siać jak szalone inaczej ze złości ja oszaleję....i niech mi tam zjadają co chcą....jak takie głodne
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Ensata 21:58, 28 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
eee-taam nie wolno donosić!!!
____________________
W kolorze blue
22:00, 28 lip 2015
a to peszek już po
Ensata 22:00, 28 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Zeta napisał(a)
Dobra poprawiłaś mi humor ...właśnie czytałam na O wątek o sianiu werbeny....ja was zakatrupie przeprowadzam się na Śląsk kupię dwa hektary i zasadzę pole werbeny...i stipy oczywiście i będę Was wkurzać......
Nie skomentuję tego inaczej ja już swoim werbeną powiedziałam ze mają się siać jak szalone inaczej ze złości ja oszaleję....i niech mi tam zjadają co chcą....jak takie głodne
Kurde, ZEta wez wypluj to. Wyobraz sobie ogród i sru, gdzie nie idziesz, werbena. Werbeniątko, w żwirze, lawendzie, różach, konwaliku. WSZEDZIE. Ja nie daję rady jej wyrywać. Plus ona jak zżera wszystko, to wyglada brzydko, nie rozsiewa się ładnie, tylko jak pijany kapelusznik
____________________
W kolorze blue
amelia_b 22:03, 28 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Ensata napisał(a)
amelia, jak mi coś zostanie, dam znaka, na razie muszę szukać na wymiane, bo mam wewnętrzny i zewnetrzy zakaz zakupu nowych roślin

Ja chętnie od ciebie odkupienie to będziesz mieć środki na twoje typu,napisz na priv,ja to co napisałam to chciałam kupić bo mam mało bylin,a mam rabatę w fioletowa myślę że się dogadamy
____________________
Pogubiłam się po drodze
Zeta 22:06, 28 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No zesz Ty a u mnie jak umarła nigdzie jej nie ma ...aż specjalnie zrobiłam jej rabatę bez kory ...i latam i pielę ta cholerną rabatę co by ta angielska dama miała miejsce się siać....no osłabienie normalnie...I stipę ukochana jej dosadziłam może też się wysieje...już się zastanawiam ...może ją wysadzić na zimę i przechować jakoś??????
W tym roku mam ją dzięki Małej Mi ( dziękuję Aniu) ....bo gdyby nie ona mogę ją kupić za bagatela 20 zł.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
siakowa 22:09, 28 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
A poczemu cie przetacznik wnerwis od zawsze???
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Zeta 22:09, 28 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ensata napisał(a)
amelia, jak mi coś zostanie, dam znaka, na razie muszę szukać na wymiane, bo mam wewnętrzny i zewnetrzy zakaz zakupu nowych roślin

Łeeee ja mam taki zakaz już od dwóch lat ....ale ciągle Żona kłamie że prawie za darmo kupiłam.....a on patrzy się na mnie tym zozżalonym spojżeniem ....ja robię minę kota ze szreka......ehhh blondynka mówi i macha ręką.....
A ja myślę że może i blondynka ....ale za to bogatsza o kolejną roślinę bez której przecież noc nie przespana......hej czy to już uzależnienie?
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Ensata 22:12, 28 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Kurde, Zeta, pisałam mam wstret do poczty. Jak zapłacisz za przesyłkę kurierską, to mogę cały karton słać. Przepraszam, ale ja nie daje rady z pocztą. Mam jedna i kolejki na kilometr. MOja jest wredna, zapytaj Magdy i Siakowej, poszła popierdółka a juz im kwitnie

____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies