Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kardowka

Pokaż wątki Pokaż posty

Kardowka

lena 22:58, 28 wrz 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
jeszcze nie ale chyba zdecyduje sie na tawuly goldmund,dziekuje za mile slowa


mikami napisał(a)
Witam wpadłam się przywitać i muszę przyznać że Twój ogród jest jak wyjęty spod linijki prezentuje się wspaniale nie za dużo roślin oraz rośliny powtarzające się żurawki cudne
Mam pytanie nie wiem czy nie doczytałam ale czy posadziłaś coś przed ogrodzeniem jeśli tak to co, też mam taki wąski kawałek przed ogrodzeniem i szukam inspiracji -pozdrawiam
____________________
Kardówka
lena 23:00, 28 wrz 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
szkolka Wilkonscy w sierakowicach prawych, ja placilam okolo 100zl z umbe h2.5

Krys napisał(a)


Lena a w jakiej cenie umbry i mozesz podac dokladniejsze namiary na tę szkolke
____________________
Kardówka
lena 18:59, 05 paź 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Jesien za oknem piekny widok
____________________
Kardówka
katarzynkak 00:26, 12 paź 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Lena byłam

pozdrawiam.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
basia3 21:59, 14 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witaj przejrzałam cały wątek i jedno mi się nasunęło, czyściutko, pięknie, dokładnie dobrane rośliny. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam będę zaglądała częściej.
można się zainspirować, twoją pracą.
____________________
JEST DOBRZE :D
lena 09:05, 15 paź 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Dziekuje
____________________
Kardówka
dominika_ 10:15, 15 paź 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
lena a gdzie jakieś nowe zdjęcia? miło by było popatrzeć aktualnie na Twój ogród Pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
katarzynkak 15:30, 05 lis 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Lena Dziekuję
kimonki for You




A jak myślisz, gdbyby zrezygnowac z obwódki lawendowej, czy byłoby ok?
A może zamiast obwódki lawendowej dac obwódke z bukszpanu?

pozdrawiam.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
lena 15:52, 05 lis 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Kasia kobieto, zabijasz mnie tymi rozami, sa cudowne, z utesknieniem czekam do wiosny, zeby je kupic, no wiesz ja jestem maniakiem obwodek z bukszpanu, ale bralam pod uwage Twoje preferencje co do ciecia... Wiec pomyslalam o lawendzie ktora pasuje do delikatnych wisni i roz kimono kolorystycznie, ale bukszpan jak najbardziej, chcesz to Ci zrobie wizualizacje z bukszpanowa obwodka. A co myslisz o wersji z kimonkami wokol wisni?
____________________
Kardówka
katarzynkak 10:52, 06 lis 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
lena napisał(a)
Kasia kobieto, zabijasz mnie tymi rozami, sa cudowne, z utesknieniem czekam do wiosny, zeby je kupic, no wiesz ja jestem maniakiem obwodek z bukszpanu, ale bralam pod uwage Twoje preferencje co do ciecia... Wiec pomyslalam o lawendzie ktora pasuje do delikatnych wisni i roz kimono kolorystycznie, ale bukszpan jak najbardziej, chcesz to Ci zrobie wizualizacje z bukszpanowa obwodka. A co myslisz o wersji z kimonkami wokol wisni?



Wiesz mi łatwiej ciać obwódke, niz formowac kule. Tak sobie patrze, że niebieska lawenda i bordowe żurawki z rabaty z szambem-troche sie to gryzie.
Poza tym lawendy mam full na rabacie brzozowej:


Gdyby to nie był dla Ciebie duży kłopot, to chętnie zobaczyłabym wizualizacje z obwódką bukszpanową po całej lini za wisniami.
Kimonki wokół pni-myslę, że pomysł godny rozważenia

Myślę jeszcze o takiej wersji-obwódka po całości z bukszpanu, kule tam, gdzie narysowałaś i w pniach wisni jakies trawy-hakone lub rozplenice.
Przy różach trzeba będzie kopczykować, a tutaj kamyki, wieć będzie brudno i mało estetycznie.

Co o tym myślisz?
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies