Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Skromny balkonik

Pokaż wątki Pokaż posty

Skromny balkonik

lilia 22:41, 14 sie 2015


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Witaj, Asiu, wpadłam z rewizytą i obejrzałam z przyjemnością Twój ukwiecony balkon Masz tyle roślin!
Urzekła mnie naparstnica - piękny kolori ładnie zrobione zdjęcie
U Ciebie w Trójmieście, może nie cierpią teraz tak roślinki, jak na południu
kraju?

Pozdrawiam!
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
deszczowymaj 10:25, 15 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
lilia napisał(a)
Witaj, Asiu, wpadłam z rewizytą i obejrzałam z przyjemnością Twój ukwiecony balkon Masz tyle roślin!
Urzekła mnie naparstnica - piękny kolori ładnie zrobione zdjęcie
U Ciebie w Trójmieście, może nie cierpią teraz tak roślinki, jak na południu
kraju?

Pozdrawiam!



Witam

Dziękuje w imieniu naparstnicy


U nas na północy napewno jest (troszkę) chłodniej,ale mój balkon raczej tego nie odczuwa,słońce mam od 12 aż do późnego popołudnia,skwar nieziemski.Staram się dobierać takie rośliny które będą w stanie przeżyć te ekstremalne warunki bez strat też oczywiście się nie obyło.

Pozdrawiam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 15:54, 15 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33538
Niesamowite, ile tych roślinek masz na balkonie. Widać, że kochasz rośliny. Dobrze, że u babci w ziemi trochę możesz pogrzebać. Hortensjowe przedszkole cudowne. Wszystkie rośliny u Ciebie zjawiskowe
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 16:01, 15 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
Asia mój balkon to obraz nędzy i rozpaczy - orliki, clematis pousychane mimo lania wody Fuksje grzyb złapał, pelargonie po przekwitały - jedynie bacopa daje radę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 17:34, 15 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)
Niesamowite, ile tych roślinek masz na balkonie. Widać, że kochasz rośliny. Dobrze, że u babci w ziemi trochę możesz pogrzebać. Hortensjowe przedszkole cudowne. Wszystkie rośliny u Ciebie zjawiskowe



Dziękuje Hortkowe przedszkole to w tej chwili moje oczko w głowie niektóre patyczki wyglądają coraz lepiej...czyli jest nadzieja,że będą malutkie sadzoneczki
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 17:39, 15 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
Asia mój balkon to obraz nędzy i rozpaczy - orliki, clematis pousychane mimo lania wody Fuksje grzyb złapał, pelargonie po przekwitały - jedynie bacopa daje radę



Dobrze,że chociaż bakopa przeżyła.Ale czemu clematis usechł ? Moje mają się całkiem dobrze,mimo tych upałów.Z tym,że mam je posadzone w dość dużych doniczkach i w nogach mają lobelie,bo wiem że tam lubią mieć cień
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 18:24, 15 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Trochę zdjątek



____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 18:26, 15 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729


____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 18:27, 15 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729



____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 18:28, 15 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies