Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 18:34, 10 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
gabriela_krajewska napisał(a)
Fajna ta trawka Iwka, muszę sobie taką sprawić, pasowałaby mi z boku domu do RH w rządku.
Wczoraj kupiłam Carex Ice cream i Evergold po raz kolejny, ale wzięłam jedną donicę a zrobiło się z tego chyba z 10 nowych sadzonek


ja hakone mam dopiero trzeci rok, ale z trzech małych sadzonek zrobiłam 17 i już więcej nie dzielę, bo nigdy nie urośnie, ładna jest jak już się rozrośnie, tylko późno startuje wiosną

evergoldy też mam i ładnie już się powiększyły, ale w tym roku spróbowałam
jednego podzielić i cztery dość spore wyszły jeszcze dwa zostały do podziału, ale to już po upałach
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 18:36, 10 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Ja spisze co mam,że 100 to na pewnoaż ciekawa jestem


ha ha licz, licz. Mój jak zobaczył, że z kartką chodzę i spisuję to powiedział, że całkiem zdurniałam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwcia 20:29, 10 sie 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
A ja bym bardzo chciała mieć już taką bogatą listę roślinek.
____________________
Mój przyszły ogród
Matka 20:31, 10 sie 2015


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Że się wypowiem...niezły pomysł z tą listąchyba sama i u siebie taką listę poczynię
____________________
U Matki
iwka 21:20, 10 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Iwcia napisał(a)
A ja bym bardzo chciała mieć już taką bogatą listę roślinek.

A ja bym chciała już mieć takie duże i ładne roślinki jak u Ciebie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 21:21, 10 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Bogda napisał(a)
Że się wypowiem...niezły pomysł z tą listąchyba sama i u siebie taką listę poczynię

poczyń, poczyń
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 22:13, 10 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)


ha ha licz, licz. Mój jak zobaczył, że z kartką chodzę i spisuję to powiedział, że całkiem zdurniałam


ha ha ja jak z aparatem biegam to mój mi mówi żebym się już tak nie kompromitowała przed sąsiadamia on biedny taki nieświadomy

A ty twojemu powiedz że w każdej dobrze prosperującej firmie inwentaryzacje raz do roku trzeba zrobić, a u ciebie w gospodarstwie przypada to na koniec sierpnia

____________________
Pogubiłam się po drodze
Ludwika 22:57, 10 sie 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
fajny pomysł z tą listą Narazie wszelkie nazwy - polskie, łacińskie i odmian przechowuję na swoim prywatnym hard dysku, ale on niestety nie jest niezawodny i chyba też sobie wszystko gdzieś spiszę

A powiedzcie mi z tą hakone to ona tak straaaaszliwie wolno się rozrasta czy ja mam jakąś taką niezabardzawo...? Kupiłam na wiosnę 3 sadzonki, jedną już wywaliłam, bo miała ze trzy źdźbła i nie puściła przez 2 miesiące ANI JEDNEGO NOWEGO :/ A te dwie co były gęstsze niby mają jakieś małe, ale tak im to idzie jak krew z nosa. Mam ochotę wszystkie je wywalić, napiszcie, że jednak warto dać im szansę, pliiis
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
iwka 08:40, 11 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ludwika napisał(a)
fajny pomysł z tą listą Narazie wszelkie nazwy - polskie, łacińskie i odmian przechowuję na swoim prywatnym hard dysku, ale on niestety nie jest niezawodny i chyba też sobie wszystko gdzieś spiszę

A powiedzcie mi z tą hakone to ona tak straaaaszliwie wolno się rozrasta czy ja mam jakąś taką niezabardzawo...? Kupiłam na wiosnę 3 sadzonki, jedną już wywaliłam, bo miała ze trzy źdźbła i nie puściła przez 2 miesiące ANI JEDNEGO NOWEGO :/ A te dwie co były gęstsze niby mają jakieś małe, ale tak im to idzie jak krew z nosa. Mam ochotę wszystkie je wywalić, napiszcie, że jednak warto dać im szansę, pliiis


u mnie lista powstała pod wpływem niemocy twórczej, kiedy zaczęłam rysować plan ogrodu, zmarnowałam kilkadziesiąt kartek i wraz nie narysowałam i wpadłam na pomysł, że z listą to sobie chyba poradzę, muszę tylko jeszcze uzupełnić niektóre nazwy

co do hakone to moja po podziale w kwietniu, dopiero w czerwcu ruszyła, myślałam, że już padła. Teraz ma po kilka listków, ale widzę że puszcza młode. Ja tam ją lubię i cały czas ja dopinguję, żeby się zebrała w sobie

Chyba Madzenka ma teraz jakąś podobną w zastępstwie hakone, też bardzo ładna i prawdopodobnie szybciej startuje, ale ... nie pamiętam nazwy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 08:44, 11 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)


ha ha ja jak z aparatem biegam to mój mi mówi żebym się już tak nie kompromitowała przed sąsiadamia on biedny taki nieświadomy

A ty twojemu powiedz że w każdej dobrze prosperującej firmie inwentaryzacje raz do roku trzeba zrobić, a u ciebie w gospodarstwie przypada to na koniec sierpnia



no właśnie
mój na aparat już nie reaguje, ale jakież było jego zdziwienie, jak z metrówką ganiałam tam i z powrotem, myślałam, że do psychiatryka mnie odwiezie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies