Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

Juzia 13:34, 12 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
Warmia napisał(a)


Ja niestety musiałam zlać dursbanem, bo miałam tego tyle, że zżarło mi już nawet koniczynę w trawie. Wystarczyło rozgarnąć trawę i było widać spierdzielające gnojki. Są już tak bezczelne, że łażą w dzień po roślinach.


Opuchlaki w koniczynie???
Chyba pomyliłaś z jakimiś innymi gadami
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Warmia 13:49, 12 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Juzia napisał(a)


Opuchlaki w koniczynie???
Chyba pomyliłaś z jakimiś innymi gadami


Niestety nie nie pomyliłam Tego gnojka akurat rozpoznam wszędzie. Takie wżery na liściach robi tylko on. Przykro mi to stwierdzić, ale one zabierają się za coraz więcej roślin. U mnie to są: róże, trzmielina, łubin, hortesje ogrodowe (na innych nie zauważyłam), wiciokrzew, derenie, liście fasoli i wspomniana koniczyna.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
lojalna_ 19:53, 12 sie 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dalej wazycie ten wrotycz? Toz Wy uzaleznione jestescie pewniakiem dziewuszki hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
amelia_b 22:36, 13 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Powiem ci szczerze że tak się przyzwyczaiłam że codziennie jesteś, że aż dziwnie jak cię nie ma i ja poszłam zielska żółtego narwałam, pokroiłam i wodą zimną zalałam i stoii co z tym dalej robić to nie wiem, może jutro zagotuje, ale to i tak musiało by do poniedziałku stać
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 09:34, 14 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Jestem taka zarobiona, że nie mam czasu na forum, jeszcze kilka dni i młyn minie

Wczoraj całe popołudnie tyrałam przygotowując teren pod trawnik, niestety nie u siebie Siostra męża poprosiła mnie o pomoc, a ja do takich prac pierwsza, więc swoje plany w odstawkę i do szpadla Narobiliśmy się pożądnie, ale efekt juz widać. Nowy domek, kostka ułożona tylko trawnika brakowało, jak ja uwielbiam takie akcje no i na koniec po ciężkiej pracy było piweczko, aż musiałam kierowcę wzywać, aby mnie i moje auto odtransportować do domu
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Juzia 09:42, 14 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
Fajna akcja
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
iwka 09:43, 14 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nie pochwaliłam się jeszcze, ale kupiłam sobie kilka roślinek w środę, wysyłkowo oczywiście i wczoraj przyszły. em odebrał i dzwoni, że połamane, wpadam do domu po pracy no i faktycznie trzy z ośmiu połamane, zrobiłam tylko fotkę i jeszcze ich nie posadziłam. Dzisiaj wysłałam reklamację ze zdjęciami i niemal od ręki otrzymałam odpowiedź ze wskazówkami co zrobić, i informacją, że w poniedziałek doślą mi zniszczone rośliny
hi aż mi głupio bo w dwóch złamane były tylko kwiatki
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Warmia 09:47, 14 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
iwka napisał(a)
Jestem taka zarobiona, że nie mam czasu na forum, jeszcze kilka dni i młyn minie

Wczoraj całe popołudnie tyrałam przygotowując teren pod trawnik, niestety nie u siebie Siostra męża poprosiła mnie o pomoc, a ja do takich prac pierwsza, więc swoje plany w odstawkę i do szpadla Narobiliśmy się pożądnie, ale efekt juz widać. Nowy domek, kostka ułożona tylko trawnika brakowało, jak ja uwielbiam takie akcje no i na koniec po ciężkiej pracy było piweczko, aż musiałam kierowcę wzywać, aby mnie i moje auto odtransportować do domu


Gdzie Ty kobieto mieszkasz, bo może do mnie też czasami wpadniesz. ? Ja też lubię takie akcje.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Karol99 09:48, 14 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
To faktycznie zrobiliście dużo pracy.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
iwka 09:54, 14 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Warmia napisał(a)


Gdzie Ty kobieto mieszkasz, bo może do mnie też czasami wpadniesz. ? Ja też lubię takie akcje.


ha ha 400 km na wschód od Ciebie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies