Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

amelia_b 06:24, 06 gru 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)


wzięłam się za okna i umyłam tylko jedno jakoś nie mam weny do sprzątania połaziłam, pokrzątałam się trochę i w sumie nic konkretnego nie zrobiłam
Ja okien jeszcze nie ruszałam,może w przyszłym tygodniu muszę gdzieś małą wywieźć żeby umyć ale udało mi się wczoraj drzwi pomyć
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:43, 06 gru 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)
wczoraj robiłyśmy z młodą kolejne ozdoby na kiermasz szkolny, wcześniejsze się sprzedały, więc poszłyśmy za ciosem

Super choinki ja uwielbiam takie skromne rzeczy ostatnio kupiłem sobie czapkę i miała okropnie dużą kokardę,odczepiłam ją i naszyłam drobne koraliki w to miejsce no bo został klej z kokardy
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:46, 06 gru 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Warmia napisał(a)


To ja umyłam dzisiaj siedem, a zostało mi jeszcze osiem na dole W tym jedno tarasowe, które ma 3m szerokości. ale cóż chciałam, to mam.
Ja mam na dole 5 niestandardowych 2 m szerokości,tarasowe i 4 na górze i łazienkowe dwa i dachowe trzy,ale tych nie będę mylą z zewnątrz bo się mija z celem,wystarczy że się w piecu rozpali i znów brudne
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:49, 06 gru 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Super wczoraj słoneczko było Iwonka tą irge masz na zdjęciu? To to co ma tak dużo koralików? Choinka z winobluszcz świetna,jest biały spray to rzeczywiście może dać dobry efekt był mikołaj? U mnie młody już od czwartej biegał i szukał
____________________
Pogubiłam się po drodze
Warmia 07:56, 06 gru 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
amelia_b napisał(a)
Ja mam na dole 5 niestandardowych 2 m szerokości,tarasowe i 4 na górze i łazienkowe dwa i dachowe trzy,ale tych nie będę mylą z zewnątrz bo się mija z celem,wystarczy że się w piecu rozpali i znów brudne


To też nie mało. Z dachowymi to faktycznie masakra. Ja mam łazienkowe przy samym kominie, które bardzo rzadko jest myte. Tak jak mówisz, nie m to sensu.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
ren133 09:08, 06 gru 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
iwka napisał(a)
wczoraj robiłyśmy z młodą kolejne ozdoby na kiermasz szkolny, wcześniejsze się sprzedały, więc poszłyśmy za ciosem




Śliczne choinki
Moja córcia chciała zrobić podobną na konkurs szkolny a czy to jest zrobione na podkładzie styropianowym?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
polinka 09:33, 06 gru 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
iwka napisał(a)
uwiłam jeszcze sobie taką choinkę i tak się zastanawiam, że chyba ją pomaluję na biało



Lubię to
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
iwka 10:13, 06 gru 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
lindsay80 napisał(a)
Ta runianka z pąkami to też z dzisiaj?
I trawnik taki zielony!
teraz to już z wczoraj sama się dziwię, że ma pąki, werbena nawet zbiera się do kwitnienia
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 10:15, 06 gru 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Super choinki ja uwielbiam takie skromne rzeczy ostatnio kupiłem sobie czapkę i miała okropnie dużą kokardę,odczepiłam ją i naszyłam drobne koraliki w to miejsce no bo został klej z kokardy


ha ha ja też z nowej czapki wielki bąbel odprułam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 10:18, 06 gru 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Super wczoraj słoneczko było Iwonka tą irge masz na zdjęciu? To to co ma tak dużo koralików? Choinka z winobluszcz świetna,jest biały spray to rzeczywiście może dać dobry efekt był mikołaj? U mnie młody już od czwartej biegał i szukał


dzisiaj też pięknie świeci słońce, Mikołaj pewnie że był a ja pozwoliłam sobie dzisiaj poleżeć dłużej, dopiero co wstałam

tak to irga właśnie, lubię ją ale będę szukać takiej odmiany co nie gubi liści na zimę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies