Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 08:22, 30 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
violka171 napisał(a)

Korzen masz mega piekny,mam tkie trzy wyrwane,czekaja na swoja kolej do wystroju ☺

Ja taki duży mam jeden na razie......jak kiedyś będę wyrywać owocowe to wszystkie korzenie wykopię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:23, 30 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Katkak napisał(a)

Muszę zanotować w kajeciku te cudowne daty .

Koleżanka daje mi namiary , która tam pracuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:26, 30 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Bogdzia napisał(a)
Wrzosy rzeczywiscie ładnie Ci rosną.Zapał do urzadzania ogrodu macie taki ze niedługo chyba zaczniecie narzekac jak ja że miejsca brak na nowe roślinki.

Bożenko już jak sadzę to się namyślam dłuuuuuugo, czy nie za gęsto- prawie na pewno tak jest- i że jak będę coś chciała jeszcze nowego to gdzie w tedy dam, a miejsca ciut trzeba zostawić
Wczoraj eMowi powiedziałam , że chyba za wąskie te rabaty porobiłam bo z roślinami się nie mieszczę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:28, 30 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Posadziłam wczoraj 4 mikro cisy - mają po 5 cm wysokości - z własnego szczepienia i krzewuszkę z bordo kwiatuszkami - ciut większą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 08:55, 30 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Posadziłam wczoraj 4 mikro cisy - mają po 5 cm wysokości - z własnego szczepienia i krzewuszkę z bordo kwiatuszkami - ciut większą

Slomcia, a masz derenie Sibirica Variegata? Ukorzenie Ci jak chcesz. Ukorzeniaja się banalnieatwo. Slicznie wygladalyby w grupie. A jesienią to już w ogóle czad, bo robią się różowe .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:02, 30 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pokaż poteem te malotki, ciekawa kestem. Przycielas tą krzewuszke ode mnie- od Ewci? . Moja po przecięciu slicznie zakwitla.











____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:03, 30 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Kasiu sibiricę mam nie variegatę , a z variegaty to tylko tego mojego na żółto barwionego więc chętnie ze 3 szt posadzę w łące pod brzozami bo tam teraz smutno póki brzozy małe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:06, 30 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Katkak napisał(a)
Pokaż poteem te malotki, ciekawa kestem. Przycielas tą krzewuszke ode mnie- od Ewci? . Moja po przecięciu slicznie zakwitla.












Jeszcze nie przycinałam jej bo nie było kiedy, a teraz to chyba już za późno, wiosną po kwitnieniu przytnę bo wtedy hurtem lecę z sekatorem po ogrodzie
Maluchy sama oblukasz bo na foci nie ma co paru igiełek pokazywać maja dosłownie 5 cmAle własne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kawa 09:12, 30 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Sylwia co ty dajesz tym wrzosom ?? na jakimś dopalaczu są
śliczne
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Katkak 09:14, 30 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jeszcze nie przycinałam jej bo nie było kiedy, a teraz to chyba już za późno, wiosną po kwitnieniu przytnę bo wtedy hurtem lecę z sekatorem po ogrodzie
Maluchy sama oblukasz bo na foci nie ma co paru igiełek pokazywać maja dosłownie 5 cmAle własne

Ok, to ukorzenie Ci dereni, bedzie super . Ukorzeniaja się blyskawicznie .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies