Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

MirellaB 09:35, 06 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Sylwia uwielbiam wrzosy Twoje bardzo ładne i sporo ich masz
Zaraz jadę na zakupy, może coś ciekawego upoluję
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
sylwia_slomc... 09:40, 06 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Też dziś w Pobiedniku mam zamiar polować, tym razem na wrzośce
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 09:55, 06 wrz 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)


Myślę
A drabinki mogę bezczelnie zerżnąć? Bardzo mi się spodobały Korowałaś wierzbę? Tak wygląda, czym zabezpieczałaś?

Kto pyta nie błądzi

Zżynaj ile tylko chcesz, fajnie, że Ci się podobają i do Twojego ogrodu będą idealnie pasować . Korowałam je i malowałam jakąś białą farbą, ale egzaminu nie zdała. Te drabinki pod daszkiem wyglądają ok, a ta, która nie była pod daszkiem jest zniszczona. Więc chyba bejca będzie lepsza . Dzisiaj Wasz big day, sama nie mogę się doczekać fot z tej imprezy i zdjęcia nagrody . Wrzuć szybko bo ciekawość mnie zeżre . Buziole . Ztymi 100 pytań do żartowałam, pytaj ile tylko chcesz. Ja sama mnóstwo pytań zadaję. Doszłam do str 140 Twojego wątku i jestem pod wielkim wrażeniem, że na tak ogromną przestrzeń masz taki konkretny plan i wiesz czego chcesz. A ja się czasem motam jaką roślinkę wybrać do danego miejsca. Ale taki chyba urok małych ogrodów - kupię jedną, nie będę miała drugiej i stąd dylematy. Strasznie chciałabym żebyście nas odwiedzili. Kombinuj Sylwuś, z dworca Was odbierzemy i odwieziemy .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
chojna 11:28, 06 wrz 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Sylwia wrzosy śliczne , za rok naprawdę będzie super !
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
sylwia_slomc... 12:41, 06 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Katkak napisał(a)

Zżynaj ile tylko chcesz, fajnie, że Ci się podobają i do Twojego ogrodu będą idealnie pasować . Korowałam je i malowałam jakąś białą farbą, ale egzaminu nie zdała. Te drabinki pod daszkiem wyglądają ok, a ta, która nie była pod daszkiem jest zniszczona. Więc chyba bejca będzie lepsza . Dzisiaj Wasz big day, sama nie mogę się doczekać fot z tej imprezy i zdjęcia nagrody . Wrzuć szybko bo ciekawość mnie zeżre . Buziole . Ztymi 100 pytań do żartowałam, pytaj ile tylko chcesz. Ja sama mnóstwo pytań zadaję. Doszłam do str 140 Twojego wątku i jestem pod wielkim wrażeniem, że na tak ogromną przestrzeń masz taki konkretny plan i wiesz czego chcesz. A ja się czasem motam jaką roślinkę wybrać do danego miejsca. Ale taki chyba urok małych ogrodów - kupię jedną, nie będę miała drugiej i stąd dylematy. Strasznie chciałabym żebyście nas odwiedzili. Kombinuj Sylwuś, z dworca Was odbierzemy i odwieziemy .


Kasia obawiam się (i cieszę jednocześnie), że wcześniej Wy będziecie u nas, ale jak już będę mieć konkretny plan dam znać
Mam nadzieję o dziwo!!!! że nie będzie lało bo całą imprezę zepsuje, nie lało tyle czasu to do nocy może już wytrzymać nie?
Jak będzie miał kto foty zrobić to oczywiście wrzucę, bo moje chłopaki odgrażają się, że poumawiani są z kumplami i nie będą pod sceną sterczeć.

A pomysł zerżnę jak się trafi okazja, wzajemnie zrzynaj ile dusza zapragnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 12:43, 06 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
chojna napisał(a)
Sylwia wrzosy śliczne , za rok naprawdę będzie super !


Dzieki Mam nadzieję Puste miejsce zostawione dla wrzośców
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:55, 06 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Jesień idzie



Ale jeszcze cuś kwitnie





lub zaraz zakwitnie?




____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:57, 06 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977




____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
chojna 14:49, 06 wrz 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
U mnie ostróżki też mają jeszcze pąki.
Ja nie zdążyłam się nacieszyć latem , a tu już rzeczywiście jesień widać. Niech popada chociaż , bo przez ostatnie 3 kwartały był u nas może w sumie tydzień deszczu.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
sylwia_slomc... 21:19, 06 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
No i po rozdaniu nagród, pogoda dopiekła, ale mogło być gorzej, lodowaty wiatr głowę urywał, ściana czarnych chmur szła 4 razy i ominęło wiatr rozproszył bo gdyby zaczęło lać.........lepiej nie mówić bo scenę już sam wiatr potargał









obok nas nasi konkurenci z konkursu miejsce 3 gratulujemy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies