Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 11:20, 23 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Gosiniak napisał(a)


Doczytałam co tam miało być robione, nie martw się wszyscy czekamy i się doczekamy. Ja z kolei chciałam olejowym pryskać i też nic. A napisz czy miedzianem wszystko pryskasz, czy tylko wybrane, ja nigdy tego nie robiłam, choć wiem że wiele osób tak zaczyna sezon.
Idę czytać dalej

Gosiu ja nie taka specjalistka znowu Pryskam teraz miedzianem bo go kupiłam i mam ,a jesienią pogoda uniemożliwiła mi oprysk na kędzierzawość i grzybowe choróbska to teraz nadrabiam
Ja opryskałam wszystkie młode drzewka owocowe plus krzewy owocowe i tuje co mi je grzyb męczy co roku bo zostało mi urobionego oprysku......może im nie zaszkodzę ...zresztą gorzej już wyglądać nie mogą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:23, 23 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Gosiniak napisał(a)
Doczytałam do końca, ale Wy pracusie jesteście, gratulować tylko
Altanka super, ławeczka i takie połacie, o mostu to już nawet nie wspominam, pięknie
No i wiosna już masz, oj zazdraszczam

No nie mogłam się już tej wiosny doczekać , teraz czekam na lepszą pogodę, żeby rabaty ciut ogarnąć i będzie ściąganie trawy pod następne, a jak będzie tak ciepło to jeszcze z dalszym remontem ruszymy możeBardzo bym chciała , ale nie wiem czy wszystko w czasie pogodzimy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:26, 23 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Milka napisał(a)

Powiem tyle, ze nalezy ci się ta niespodzianka
Owocowe szybko startuja, bieliłas pnie?

Irenko bieliłam , ale dopiero na początku lutego bo wcześniej było mokro i pochmurno , a jeszcze wcześniej nie było mrozów, drzewka już podcięte jeszcze tylko jedna wiśnia do wylotu. Planuję obwódki z cegły dookoła liliowcowej i warzywnika bo mi się trawa wpycha , a na kanty za duża powierzchnia i brak czasu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 12:07, 23 lut 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Masz wiosnę, iryski już w kwiatach, ja miałam kiedyś te maluchy, ale mi zanikły, na pgród lecę co weekend i mam tylko zawsze śnieg, brakuje słoneczka...w tygodniu nic nie wylulam, bo późno wracamy, czekam na lepszą aurę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AsiaK_Z 12:28, 23 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
u mnie wiosenne jak gdyby zatrzymały się. Tulipany może mają z 5cm, krokusy z 10 cm. Przebiśniegi = zero, irysy (chyba mam )= zero. Nic nie kwitnie, wiosny nie widać

Szałas - fajna sprawa, niech Chłopakom służy. Ławeczka brzozowa bardzo mi się podoba.
Miłego dnia Sylwuś
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 12:42, 23 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Agania napisał(a)
Masz wiosnę, iryski już w kwiatach, ja miałam kiedyś te maluchy, ale mi zanikły, na pgród lecę co weekend i mam tylko zawsze śnieg, brakuje słoneczka...w tygodniu nic nie wylulam, bo późno wracamy, czekam na lepszą aurę

Też bym chciała, żeby dzień już był długi jak w czerwcu Żadko w tygodniu udaje mi się oblukać ogród.....zostają soboty
Ja te iryski mam 3 sezon, ale są świetne
wyobrażam sobie taką łąkę irysków wiosną marzenie
A co z Twoimi się stało? Coś zezarło czy się wyrodziły( ja ich nie wykopuję wcale)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 12:51, 23 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
AsiaK_Z napisał(a)
u mnie wiosenne jak gdyby zatrzymały się. Tulipany może mają z 5cm, krokusy z 10 cm. Przebiśniegi = zero, irysy (chyba mam )= zero. Nic nie kwitnie, wiosny nie widać

Szałas - fajna sprawa, niech Chłopakom służy. Ławeczka brzozowa bardzo mi się podoba.
Miłego dnia Sylwuś

Przebiśniegi Ci nie wyszły? A sadziłaś bo to dziwne, chyba , że coś zjadło
Ja moje cebulowe wszystkie daję w doniczkach do ziemi......potem się martwię , że zgniją jak mokro, ale wolę się martwić niż wiedzieć , że mi gryzonie wyjedzą bo to jest na bank pewne a tak to się czegoś doczekam z tego co posadzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:08, 23 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129



Trociny ładnie juz patynują i nie świecą tak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:12, 23 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
schodki też patyna już pokrywa



i kota wlazła na gruszkę.....świat z góry chyba wygląda ciekawiej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:17, 23 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Ławeczka już ustawiona , ale ciemno na zdjęcia było, Ktoś wie czemu mi takie koła wychodzą jak robię fotki wieczorem???




W sobotę jak nie będzie padać obiecuję lepsze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies