Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD....niekończąca się opowieść i przygoda.

omelka1 20:46, 20 kwi 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Ale pioruńsko zimno i wietrznie dzisiaj ale i tak popracowałam dzisiaj w ogródku.Posadziłam kupionego dzisiaj rododendrona i za jakąś godzinę może dwie zrodził mi się pomysł na delikatne przemeblowanie tej rabaty.Jutro muszę go przesadzić w inne miejsce ...trudny i nieprzewidywalny jest żywot ogrodnika.
Pozdrawiam.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Elik 21:41, 20 kwi 2016


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Cześć Agatko. Przeczytałam wszyściutko. Dużo dobrej roboty zrobiłaś w przeciągu ostatniego roku a widzę, że masz pomysły i plany na nowe zmiany. Będę zaglądać.
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
AnnaCh 21:49, 20 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zakupy obejrzałam, super
U mnie dziś tez okropnie zimno, nic się nie dało robić.
Pozdrawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Jana 23:31, 21 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Zakupy super a i tempa prac zazdroszczę będzie pięknie ....
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
anbu 15:21, 01 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Agata co tam działasz?
____________________
Ania Ogród Ani :)
omelka1 16:29, 01 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Witam Was dziewczyny i dziękuję za odwiedziny.
Cały czas coś tam robię w ogrodzie. Na tej rabacie nastąpiły zmiany/zdjęcie z ubiegłego roku/ Wyprostowałam linie, wywaliłam tego okrągłego iglaka, wywaliłam wrzosy i posadziłam jeszcze małe rododendrony , molinie, porozsadzałam żurawki i posadziłam w prostych liniach.Przesadziłam tam jeszcze z innego miejsca hortensję Anabelle, myślę jeszcze nad posadzeniem azalii japońskiej różowej za żurawkami.Te czuprynki to stipa brachytricha.Jeszcze muszę podkrzesać świerka i też tam coś wymyślić
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 16:42, 01 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Ponieważ co miałam przesadzić, posadzić, podzielić ...prawie zrobiłam mogę w końcu wziąć się za odchwaszczanie.Na pierwszy ogień poszła rabata przy wjeździe
W ubiegłym roku było tak

W tym wywaliłam wszystkie liliowce,runianka poszła w inne miejsce a posadziłam rozplenicę jeszcze przy brzegu chcę dosadzić jakieś zadarniające wcześnie kwitnące.

____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 16:57, 01 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Jeszcze planuję zmiany tutaj.Białą magnolię przesadzić między sznurki, pozbyć się tam trawy i posadzić jakieś kwasoluby. Magnolię na pierwszym planie zredukować do jednego środkowego pnia.

Ta biała magnolia będzie w miejscu wideł.

____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 17:08, 01 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Moje tulipany Mascotte

I Barcelona z Agrass White


____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
omelka1 17:17, 01 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Tak tzn.cały oblodzony wyglądał nasz orzech.Mąż z obawy przed przemarznięciem kwiatów włączył w nocy zraszacz.

____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies