Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

Kawa 10:27, 29 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej Ania
Ale cudne te miśki
daj znać na priwa jak cenowo tak z ciekawości

moje drapaki ale mam nadzieję ze wyjdą na prostą


macham i ściskam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anbu 10:27, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Da się, da się go spacyfikować, nawet mu te trzy, obrzydliwe, niebieskie jałowce płożące (których broni jak Częstochowy) z głowy wybije
Sam je własnymi ręcami uśmierci i pośle do jałowcowego nieba




Iwona chodzi zapewne o coś w ten deseń tylko pod spodem żywopłot musi być. Czy dobrze rozumiem?
____________________
Ania Ogród Ani :)
malgol 10:28, 29 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Aniu, nie obrazisz się jak na chwilę porwę do siebie Toszkę? Tylko u Ciebie na pewniaka mozna ja spotkac
A ja pomocyyyy potrzebuję! Toszko zajrzyj do mnie jeszcze raz
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
anbu 10:34, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Tocha jak byliśmy w szkółce, w sobotę, to mu się spodobały .... uwaga! siedzicie? rozchodniki. Powiedział, że must have, bo ładnie owady nad nimi latają
A wiecie, że ja mocno niekfffiotkowa jestem. Mam z nim uciechę, z Tym moim eMem.
Czyli Tocha do przetaczników i jeżówek trzeba jeszcze rozchodniki dopisać hi hi Za chwile będę mieć kwiecisty ogród
Boshe palmy? Broń Cię Boże!

____________________
Ania Ogród Ani :)
Toszka 10:36, 29 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
anbu napisał(a)


Iwona chodzi zapewne o coś w ten deseń tylko pod spodem żywopłot musi być. Czy dobrze rozumiem?


Tak, tak własnie, ale mnie także przeraża skakanie z piłą po drabinie na stare lata. Niestety jeszcze w Polsce nie ma firm ogrodniczych specjalizujących się w cięciu "artystycznym".
Można dać jakieś wąskie drzewa. Albo graby, albo np. jarząby AUTUMN SPIRE 'Flanrock'. Trzy.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 10:39, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Toszka napisał(a)


Tak, tak własnie, ale mnie także przeraża skakanie z piłą po drabinie na stare lata. Niestety jeszcze w Polsce nie ma firm ogrodniczych specjalizujących się w cięciu "artystycznym".
Można dać jakieś wąskie drzewa. Albo graby, albo np. jarząby AUTUMN SPIRE 'Flanrock'. Trzy.


No właśnie chciałam Ci pisać, że mam jedną drabinkę do okien, trzystopniową! Więcej nie zamierzam kupować (drabin )
Grabów więc nie będzie, wystarczy że będą rozchodniki
____________________
Ania Ogród Ani :)
LyraBea 10:42, 29 sie 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
anbu napisał(a)


Hmmm chyba rozumiem ale ja mu te graby z głowy wybiję (znaczy eMowi )
Żeby były graby to musi być do tego pomysłu dwoje przekonanych a ja jestem na nie..
Jakoś graby pasują mi do ogrodów bardzo nowoczesnych, nie wiem może się mylę Nasz ogród chyba aż tak nowoczesny, minimalistyczny nie będzie
Druga sprawa myślę sobie, że chyba ciężko byłoby ciąć takie graby posadzone w szpalerze cisowym, takie wyniesione prostokąty Ja się na takie coś nie piszę, bo to wyższa matematyka.
Miski ogolę, choiny ogolę, szmaragdy górą podetnę a z grabami będę się użerać O nie!

Nie znam dokładnie typografii Twojego ogrodu w szczegółach, ale co do samego żywopłotu w grabu to wcale nie powinien się Tobie kojarzyć z ogrodami nowoczesnymi. W leciwych parkach bardzo często można spotkać graba przycinanego w pięknie uformowane ścianki, żywopłoty.
Ja u siebie będę sadzić żywopłot z grabu, mający oddzielić część warzywnika od reszty terenu. Zyskam tym samym dodatkowe co najmniej 50mb (2x25mb) na rabaty po dwóch stronach ściany grabowej Już dzwoniłam do ogrodnictwa. Na początku października podjadę po kopane. Cholercia, powinnam już im przygotować miejscówkę, ale czekam na mojego eMa. Niech wreszcie wróci i trochę roboty za mnie odwali
Jak ja lubię, jak się u Ciebie dzieje...
EDIT: Zobacz u Madzenki, jaki ma piękny grabowy żywopłot. Bajka
____________________
Beata
anbu 10:58, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Bea, wiem że w leciwych parkach.
Mój eM ujrzał je w Austrii w Schönbrunn, jak byliśmy w zeszłym roku
Mnie zawsze zastanawiało to jak oni to tną, toż to specjalistyczny sprzęt must have a nie trzystopniową, aluminiową drabinkę
____________________
Ania Ogród Ani :)
Toszka 10:58, 29 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Beatko, ten pomysł z wciskaniem grabów to ukłon w stronę eMa. Pomysł nie kolidujący z koncepcją.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 11:20, 29 sie 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Ania, a propos rozchodników - fanką nigdy nie byłam, delikatnie rzecz ujmując, ale ostatnio skusiłam się na 3 sztuki Twinkling Star, posadziłam ze stipą i wygląda to obłędnie, naprawdę
Co do jeżówek podobnie, i znów zaskoczenie - ostatnio pozwoliłam synkowi wybrać coś na własną rabatkę i jak wybrał to napatrzeć się nie mogę. Wrzucę fotkę u siebie, to sama zobaczysz
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies