Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

hindsight 18:35, 29 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
No widzisz, Ania, skończysz w kwiatach

Żartuję, nie sądzę, żeby twój ogród tonął w kwiatach, ale myślę, że kwiatowe akcenty będą
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
anbu 18:55, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Domi coś tam będzie

Dziś palikowaliśmy Ambrowce i Grujecznika




Na bałagan nie patrzymy
____________________
Ania Ogród Ani :)
jazzy 19:11, 29 sie 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Szkoda, że nie będzie grabów
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
hindsight 19:57, 29 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Może jeszcze będą. Ciekawe, co się Ani jeszcze pozmienia

Wreszcie jakieś fotki, hurra!
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
hindsight 20:04, 29 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Aniu, dojrzałam Globosa Glauca. Ja mam cztery w różnych miejscach i chcę je posadzić razem. Będą cięte, bo one potrafią wyrosnąć, że ho ho! W CO niedaleko mnie mieli piękny okaz, na 3 metry chyba, a może i lepiej, i był formowany. Niestety przesadzili go z części frontowej, prawdopodobnie z zamiarem sprzedaży (rozmawiałam z pracownikiem). Z czym te GG połączyć? Chyba jakieś lekkie trawki, co?
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
anbu 20:13, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Domi ja Glauka też lubię Ja nie wiem w końcu jaki ten mój Galuka jest (kupował eM sam przed Ogrodowiskiem ))
Niby ma krótki pień (czyli jest szczepiony?) a podobają mi się bardzo nieszczepione, które najpierw rosną w kulkę a potem po latach to już śliczna choina
Toszka twierdzi, że jego niebieski kolor jest trudny do połączenia z czymkolwiek U mnie chyba będą pod nim azalie Maruschka
Domi on musi mieć coś mocno kontrastującego
____________________
Ania Ogród Ani :)
anbu 20:16, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
jazzy te graby to chyba jednak nie moja melodia
____________________
Ania Ogród Ani :)
hindsight 20:25, 29 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Na razie

No właśnie dlatego myślę, żeby dać je razem. Przed tujami, a pomiędzy jakieś zwiewne trawki.

U siebie zapytałam jeszcze o te cisy, odpowiesz?
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
anbu 20:28, 29 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Hi hi Ty Domi u mnie a ja u Ciebie
Chłopaków karmię (całą trójcę ) z doskoku czytam
____________________
Ania Ogród Ani :)
hindsight 20:44, 29 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
anbu napisał(a)
Domi ja Glauka też lubię Ja nie wiem w końcu jaki ten mój Galuka jest (kupował eM sam przed Ogrodowiskiem ))
Niby ma krótki pień (czyli jest szczepiony?) a podobają mi się bardzo nieszczepione, które najpierw rosną w kulkę a potem po latach to już śliczna choina
Toszka twierdzi, że jego niebieski kolor jest trudny do połączenia z czymkolwiek U mnie chyba będą pod nim azalie Maruschka
Domi on musi mieć coś mocno kontrastującego


Chyba Glauca zazwyczaj jest szczepiona? Ona chyba dopiero po jakimś czasie zaczyna rosnąć w choinkę. Więc masz szansę.

Moja koleżanka na frontowej rabacie ma posadzone chyba 3 razem, jedna największa, choinka, reszta mniejsze. Niby monotematycznie, a ładnie
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies