Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I co dalej ???

Pokaż wątki Pokaż posty

I co dalej ???

AnnaCh 09:39, 31 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ja też bardzo lubię trzmieliny Myślę, że spokojnie możesz je użyć i formować w kulki. Właśnie próbuję ukorzenić trzmielinki, muszę niedługo sprawdzić co mi z tego wyszło
____________________
Ania - Malutki pod lasem
proximka 14:40, 01 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Fajny początek... Jesstem chyba na podobnym etapie z ogródkiem tyle że u ciebie więcej kwiatków. A warzywnik pierwsza klasa też chciałam taki ale kompletnie nie mam czasu
____________________
Ania-Ogród proximki
Emi 23:13, 01 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2015
Posty: 33
AnnaCh napisał(a)
Ja też bardzo lubię trzmieliny Myślę, że spokojnie możesz je użyć i formować w kulki. Właśnie próbuję ukorzenić trzmielinki, muszę niedługo sprawdzić co mi z tego wyszło

Ja mam mamę złota rączkę, ona ukorzenia, a ja podbieram i sadzę, a że mieszkamy po sąsiedzku, to na "zakupy" nie mam daleko właśnie zwędziłam jej kilka trzmielinek i tawuł, a bukszpany kupiłam. Posadziłam, jutro kończę resztę prac i zobaczymy co z tego wyjdzie.
____________________
Emi I co dalej???
Emi 23:14, 01 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2015
Posty: 33
proximka napisał(a)
Fajny początek... Jesstem chyba na podobnym etapie z ogródkiem tyle że u ciebie więcej kwiatków. A warzywnik pierwsza klasa też chciałam taki ale kompletnie nie mam czasu

Z tym czasem to wszyscy mamy problem
____________________
Emi I co dalej???
proximka 09:10, 02 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 127
Emi dzięki za odwiedziny, będę podglądać twój ogród. Mimo że się różnią w formie, rośliny mogą być te same. Liczę na wymianę doświadczeń.
____________________
Ania-Ogród proximki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies