Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pogubiłam się po drodze...

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogubiłam się po drodze...

Betka 16:22, 30 kwi 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
amelia_b napisał(a)
Przyjechał kamień pod murek


Kamień całkiem całkiem hihihi całkiem jak mój na słońcu tak się mieni jakby brokat miał. Tak?
Bukszpany u mnie w szkółce po 15 zł są i mają ok 30 cm ale kulkę trzeba sobie z niego ukształtować więc to 30 cm trochę maleje :/
Sporo tych buksików potrzebujesz za to efekt będzie bardzo elegancki
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
amelia_b 18:31, 30 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Betka napisał(a)


Kamień całkiem całkiem hihihi całkiem jak mój na słońcu tak się mieni jakby brokat miał. Tak?
Bukszpany u mnie w szkółce po 15 zł są i mają ok 30 cm ale kulkę trzeba sobie z niego ukształtować więc to 30 cm trochę maleje :/
Sporo tych buksików potrzebujesz za to efekt będzie bardzo elegancki
Beatko kamienia w słońcu nie widziałam,pochmurno mamy dzisiaj,po umyciu wpada w taki błękitno-szary trzeba będzie poszukać tych bukszpanów po terenie o której szkółce mówisz? Napisz na pw jak będziesz mogła. Pogodę mamy dziś do bani
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 21:49, 30 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
anna_t napisał(a)

pewnie ogród to ma być przyjemność a nie wyścigi kto pierwszy zrobi więcej
front planujesz mega fajny, będę zaglądać
widzę ze nie tylko ja robię kreatywna rachunkowość przed M
zgadzam się z tobą ja już prawie wszystko zrobiłam co zaplanowałem na ten rok raczej nic na siłę już nie będę kombinować,teraz będę tylko leżeć i plewić,mimo że prawie wszędzie mam korę to badyla mi gdzie nie tu wychodzą he he kreatywna rachunkowość takiego sformułowania w pracy często używam
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 21:49, 30 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Kamień wysypłany,ale niestety zdjęć nie mam bo mi aparat szlag trafił jutro go muszę przedmuchać,zobaczymy czy to coś da
____________________
Pogubiłam się po drodze
anna_t 21:55, 30 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
o kurcze Amela to na którą stronę mam sie wrócić gdzie pokazujesz jakieś szersze kadry?
ja w pracy używam raczej sformułowania "rzeźbienie w g..e"
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
amelia_b 21:57, 30 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
katel napisał(a)
No wiesz co Ameli tak na te tulipany narzekałaś, że ja myślałam że u Ciebie jakaś z nimi tragedia a Ty ich całe multum będziesz miała - nie to co u mnie 15 sztuk w trzech odmianach . Jak Ci tych kulek nie znajdę to Gosi trzeba pytać ona jest obczajona, wiem że pod zamkiem kupuje u jakiegoś faceta. Jutro będę się odzywać jak na miejscu będę - będę też w Daglezji w Rykach oni mają trawki i iglaki .
dobra duszyczko dziękuję mój dzisiaj koło tego targu rano jechał,mówił że dużo tych handlujących,zdało by się w przyszłą sobotę podjechać i zobaczyć co tam mają
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 21:59, 30 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
anna_t napisał(a)
o kurcze Amela to na którą stronę mam sie wrócić gdzie pokazujesz jakieś szersze kadry?
ja w pracy używam raczej sformułowania "rzeźbienie w g..e"
U mnie nie znajdziesz szerszych kadrów niestety,za młody mam ogród poczekaj 3-4 lata jak trochę porośnie
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 21:59, 30 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
anna_t napisał(a)
o kurcze Amela to na którą stronę mam sie wrócić gdzie pokazujesz jakieś szersze kadry?
ja w pracy używam raczej sformułowania "rzeźbienie w g..e"
U mnie nie znajdziesz szerszych kadrów niestety,za młody mam ogród poczekaj 3-4 lata jak trochę porośnie
____________________
Pogubiłam się po drodze
anna_t 22:04, 30 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
oj tam bez przesady, u mnie tez 5 roślin na krzyż chodzi mi o taka szersza perspektywę jak np front pokazałaś żeby mieć wyobrażenie jaki masz układ
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
amelia_b 22:17, 30 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Poszukam jutro z zeszłego sezonu szerszych i wklejenia bo tak to ciężkomiłych snów
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies