Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Totalne ogrodowe beztalencie

Pokaż wątki Pokaż posty

Totalne ogrodowe beztalencie

kicia 20:00, 07 cze 2015

Dołączył: 07 cze 2015
Posty: 1
Witam wszystkich, i prosze o pomoc w dobraniu roślin. W tym roku postanowiłam posadzić rośliny przed domem pod oknami, niestety narazie słabo mi idzie oto dowód



posadzona hortensja usycha ,dodam że po tej stronie prawie przez cały dzień jest słońce, mam zamiar posadzic 3 tuje danica na miejscu bratków i coś na miejscu hortensji wiec pojechałam do castoramy i zakupiłamn te oto roślinki



pytam w sklepie przemiłą panią czy ten rododendron można sadzic na miejscu gdzie ciągle jest słońce powiedziała że tak wracam do domu dla pewności sprawdzam na internecie a tam BAM nie może bo uschnie nie wspomne że kwiatuszek ,,niebieski ,, nie zimuje w gruncie .Ciężko jest nie powiem ale sie nie poddaje na razie wychodzi mi tylko sadzenie pelargonii i surfini





bardzo prosze was o pomoc co moge posadzić aby tu coś rosło dodam jeszcze że po drugiej stronie schodów mam jeszcze jedno takie miejsce na roślinki

Gardenarium 21:37, 07 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak na pierwsze kroki to całkiem nieźle, doniczki i skrzynki bardzo ładne

Co do rabat - modrzew nietrafiony, bo spadają igły a za chwilą zwisające pędy wrosną w ziemię. Posadź coś bardziej masywnego - cyprysika żółtego na pniu i tnij go w kulkę. Trzy trzmieliny żółte na prostym pniu a na dole żurawki dwa kolory, albo kuliste iglaki, jakieś świerczki niebieskie kuliste a przed nimi żurawki różowe.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies