Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym od linijki - ogród Ivony

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym od linijki - ogród Ivony

nawigatorka 15:41, 14 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)


No raczej że daj Ja już dawno sobie to liriope upatrzyłam i tak mi się spodobało że musiałam je gdzieś u siebie upchać Tylko mnie te ilości przerażają bo na 1 brzozowej przy rozstawie 40 cm wyjdzie 240 sztuk jak dobrze liczę nieźle co ? Pasowałoby ze 100 na początek zamówić

ja będe miała pole moliniowe a Ty liriopowe
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 15:42, 14 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
i masz Magnolio dęby? wnosze po liścich i fotce z lata?
mój M by sie ucieszył zamiast...wiesz czego
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 15:47, 14 mar 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
pewnie, da lirope u siebie w brzozy.
Ginnala mój-zrobiłam fotki, ale nie zbyt widoczne, bo już ponuro.
i widać co za ogrodzeniem.
Jest jednopniowa ( dopiero pędy idą od dołu) bo mój M wykazał się i wyciął mniejsze bez zrozumienia o co mi chodzi.

____________________
magnolia 15:49, 14 mar 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
nawigatorka napisał(a)
i masz Magnolio dęby? wnosze po liścich i fotce z lata?
mój M by sie ucieszył zamiast...wiesz czego


mam dąb 1 szt- był już jak kupiliśmy działkę. choruje mocno, pewnie padnie kiedyś

nie polecam ich raczej- wielkie rosną, cień głęboki, liście są wszędzie
____________________
nawigatorka 15:56, 14 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)
pewnie, da lirope u siebie w brzozy.
Ginnala mój-zrobiłam fotki, ale nie zbyt widoczne, bo już ponuro.
i widać co za ogrodzeniem.
Jest jednopniowa ( dopiero pędy idą od dołu) bo mój M wykazał się i wyciął mniejsze bez zrozumienia o co mi chodzi.


Taki jednopniowy pokroj ma zupelnie inny niz te ktore Ci przesylalam prawda? Ale powiem Ci ze ten ztwoj jest bardzo fajny przez to ze taki troche pochylony.dobrze widze?super to wyglada.i on juz pewnie pod trzy metry podchodzi.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 15:59, 14 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)


mam dąb 1 szt- był już jak kupiliśmy działkę. choruje mocno, pewnie padnie kiedyś

nie polecam ich raczej- wielkie rosną, cień głęboki, liście są wszędzie

Wiem ze wielkie ale to takie meskie marzenie ale huz chyba sie pogodzil ze debu nie bedzie.
Teoche M zawodowo obciazony wiec jeszcze z tematem drzew czekam.a wlasciwie z tematem zakupu bo o drzewach wszystko wie.kazdy mail zrelacjonowany ciekawszych ofert jak na razie brak.

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 16:01, 14 mar 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
tak, pochylony, fajny i ze 3 ma, fakt. Lubię go, choć rośnie w b. trudnym miejscu- w pobliżu sosen i starych akacji. Dzielny jest.
____________________
magnolia 16:01, 14 mar 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
nawigatorka napisał(a)

Wiem ze wielkie ale to takie meskie marzenie ale huz chyba sie pogodzil ze debu nie bedzie.
Teoche M zawodowo obciazony wiec jeszcze z tematem drzew czekam.a wlasciwie z tematem zakupu bo o drzewach wszystko wie.kazdy mail zrelacjonowany ciekawszych ofert jak na razie brak.



trzymam kciuki!!!
____________________
nawigatorka 16:12, 14 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)
tak, pochylony, fajny i ze 3 ma, fakt. Lubię go, choć rośnie w b. trudnym miejscu- w pobliżu sosen i starych akacji. Dzielny jest.

A na przesadzanie juz za duzy? Czy jak juz urosnie wiekszy to akacje juz beda konczyly zywot? Kciuki sie przydadza
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 19:00, 14 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ivono moze zrob mi dobrej jakosci skan tej mapki bez opisow albo dobre zdjecie to Ci opisze w programie jakims moze pismo komputerowe czytelnicze bedzie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies