Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam i służę radą :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam i służę radą :)

marcin_stemp... 17:18, 09 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2013
Posty: 64
Witam wszystkich forumowiczów.
Rośliny w ogrodzie są moją pasją od bardzo dawna. Razem z Żoną od kilku lat tworzymy nasz skrawek na ziemi. Mam doświadczenie praktyczne i teoretyczne w wielu tematach związanych z roślinami, więc jeśli ktoś będzie miał pytanie to, jak tylko będę mógł, podzielę się swoją wiedzą.
Pozdrawiam
____________________
iwont 22:27, 09 lip 2015


Dołączył: 14 mar 2015
Posty: 34
Witam jak to miło że ktoś dla kogoś chce ofiarować tak wiele przede wszystkim swój czas ja jestem tu od nie dawna chciałam projekt dla ogrodu ale nie udało się i teraz staram się ogarnąć moje pomysły choć to nie łatwe a zapał mam olbrzymi choć praca zabiera wiele czasu i dzieci ,ale to jet tylko mała wiedza jeszcze pozdrawiam.
Anda 10:27, 24 lip 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Witaj. Miło, że chcesz się dzielić swoją wiedzą. Pokaż twój skrawek ziemi, bom bardzo ciekawa.

Z której strony Gniezna leży Karniszewo? Uwielbiam Gniezno, ma świetny klimat.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao_J 15:05, 24 lip 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Również witam. Super że ludzie chcą się dzielić swoim doświadczeniem. Jest tu mnóstwo wątków więc jest komu pomagać. Nasza szefowa trzyma to wszystko w kupie ale fajnie że będzie można ją trochę odciążyć. Pozdrawiam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
marcin_stemp... 13:59, 30 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2013
Posty: 64
Anda napisał(a)
Witaj. Miło, że chcesz się dzielić swoją wiedzą. Pokaż twój skrawek ziemi, bom bardzo ciekawa.

Z której strony Gniezna leży Karniszewo? Uwielbiam Gniezno, ma świetny klimat.


Karniszewo leży 15 km na północny zachód od Gniezna.
A jeśli chodzi o mój skrawek ziemi to jak tylko znajdę chwilę, to pstryknę trochę zdjęć i wrzucę.
____________________
derbowianka 09:37, 02 sie 2015


Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 111
Witam i ja, czekam na zdjęcia

pozdrawiam
____________________
Marzena-6036-ogrod-a-dookola-pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies