Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Czarownicy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Czarownicy

Czarownica 01:03, 13 lip 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 47
Mój brzozowy gaik



Dawno, dawno temu za lasami za rzekami mieszkała sobie dziewczynka , na którą wszyscy mówili malutka czarownica. Jej marzeniem było zamieszkać na Łysej Górze…ale, że należy uważać o czym się marzy jeszcze wtedy nie wiedziała.
Pewnego dnia gdy dorosła i przemierzyła świat wzdłuż i wszerz nagle poznała artystę, który porwał ją gdzie? Właśnie tam , w Góry świętokrzyskie !!! I cóż teraz tam budują swoje małe królestwo i wychowują swoją małą córusię .

To ja .Bardzo polubiłam Panią Danutę i jej ogród więc postanowiłam się tutaj zalogować.
W międzyczasie poznałam tutaj też innych niesamowitych ogrodowiczów .
Uwielbiam ogrody chińskie i angielskie ponieważ mieszkałam na Wyspach i miałam okazję je podziwiać. Moje życie składało się z wiecznych podróży i przeprowadzek i nie miałam okazji zbudować własnego ogrodu.
Teraz mam więcej czasu więc uprawiam nasz mały ogrodowarzywniak . Pozdrawiam wszystkich kochających florę i faunę.



Jaśmin w tym roku przykwiecił po cięciu!



i objedzona już 1,5 metrowa rukolka ;ľ
____________________
Ogródek Czarownicy
Karol99 08:38, 13 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Piękna opowieść.
Czekam na więcej fotek.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
gosiaczek 08:46, 13 lip 2015

Dołączył: 11 sty 2015
Posty: 107
Witaj. Od razu tytuł mnie zainteresował. I zerknęłam do Ciebie a tu niespodzianka! Świętokrzyskie! Ja także jestem ze świętokrzyskiego a dokładniej to okolice Buska - Zdroju. I podobnie jak Ty też jestem od niedawna na forum więc musimy się wspierać nawzajem.

Pozdrawiam. Gosia.
____________________
Kolorowy raj Gosi
gosiaczek 08:53, 13 lip 2015

Dołączył: 11 sty 2015
Posty: 107
Kolorowy Raj Gosi- taki jest mój post na forum, zapomniałam dodać. Nie wiem jak to zrobić, żeby był ten post jak gdzieś coś piszę...pozdrawiam, Gosia
____________________
Kolorowy raj Gosi
Czarownica 13:34, 13 lip 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 47
O!!! Witajcie! Chętnie będę się dzieliła . Próbuję szczepień i eksperymentuję z naturalnymi sposobami ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami. Jeżeli będą efekty to pokażę.

Kiedyś gdy byłam mała naświetlałam róże rosnące w całkowitym cieniu lampą i udało mi się otrzymać wielkie kwiaty na urodziny babci 24 października

Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Czarownicy
Czarownica 13:42, 13 lip 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 47
Karol99 napisał(a)
Witaj. Piękna opowieść.
Czekam na więcej fotek.


Dzięki,
Masz piękny ogród i sad - uwielbiam takie. U mnie na posadzonej śliwie jest jeden owocek i na czereśni dwa.
W zeszłym roku sarny mi drzewka obgryzły bo nie mamy jeszcze ogrodzenia. Z jedną z nich prawie się zderzyłam czołowo
Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Czarownicy
Czarownica 13:50, 13 lip 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 47
gosiaczek napisał(a)
Witaj. Od razu tytuł mnie zainteresował. I zerknęłam do Ciebie a tu niespodzianka! Świętokrzyskie! Ja także jestem ze świętokrzyskiego a dokładniej to okolice Buska - Zdroju. I podobnie jak Ty też jestem od niedawna na forum więc musimy się wspierać nawzajem.

Pozdrawiam. Gosia.


Ja też jestem od niedawna i nie zdążyłam przegryźć spraw technicznych.
Jak się czegoś dowiem o tym jak podlinkować tytuł to napiszę.
Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Czarownicy
eda 16:17, 13 lip 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witam serdecznie miłej zabawy

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Czarownica 16:34, 13 lip 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 47


Ogrodek Czarownicy
____________________
Ogródek Czarownicy
Tess 16:38, 13 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089


Uwielbiam świętokrzyskie. Będę zaglądać, bo obiecująco się zaczyna.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies