Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

margaretka3 09:36, 02 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Mamy podobne gabarytowo działki.Na mojej liście były: klon ginnala (tatarski), śliwy wiśniowe woodi i pissardi, świdośliwa, klon ściętolistny i ussyryjski, jarząb pospolity i szwedzki oraz oliwnik. Wszystkie te drzewka można korygować cięciem.

A ja już czytałam Twoją listę drzew, nawet zapisałam sobie i szczegółowo przegląd robiłam Klon tatarski wtedy zwrócił moją uwage W ogóle w moim typie te drzewa masz!
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:38, 02 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Juzia napisał(a)
Dziękuję

A proszę bardzo
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:42, 02 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
renatamama3 napisał(a)
Co ,do drzew nie doradzę ,bo mam ich mało ,jedna magnolia ,jedna Pissardi ,wiśnia Kazan , umbra ,grujecznik ,klon kulisty ,klon Orange Dream ,kilka brzóz ,i serby ,thuje .



Jak tam plany pokojowe syna ,ja myślę nad pokojem drugiego ,tu mały lifting będzie ,nie pozwala zmieniać koloru ścian ,błękit musi zostać .

Dzięki za Twoją listę drzewek
Właśnie skończyliśmy malować pokój średniemu. Błękit własnie się pojawił Piękny odcień, dla mnie mógł być trochę jaśniejszy, ale syn zachwycony.
Obiecane zdjęcia z pokoju starszego w tym tygodniu, tylko pokój muszę po swojemu ogarniać, bo sobotnie sprzątanie syna na zdjęcia pokoju nie kwalifikuje
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:45, 02 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
sylwia_slomczewska napisał(a)
Na ten klon ussuryjski nabrałam mocno ochoty

Też muszę go z bliska dotknąć i pooglądać
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:46, 02 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
pawel_snopek napisał(a)
Mam tego klon i naprawdę jest fajny

Przejrzę zaraz Twój wątek w poszukiwaniu zdjęć Dawno go sadziłeś? Jaki jest już duży?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:47, 02 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
popcorn napisał(a)
Gosia ale miałaś wypasiony warzywnik Mega!

proszę daj i parę namiarówna fajne szkółki w okolicy z rozsadnymi cenami; w sierpniu będziemy robić ogródek u Brata i muszę mieć źródło krzewów i drzewek głównie, iglastych i lisciastych, w dobrych cenach
chętnie ze stronami www, a jeśli nie mają jakiś kontakt, gdybyś miała, żeby nie jechać w ciemno? Brat mieszka między Chrzanowem a Krakowem.

dzięki z góry!!

Zaraz napiszę Ci szczegóły. To szkółki blisko mnie
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
renatamama3 09:50, 02 lut 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Mój ,ma właśnie jaśniutki błękit ,i chce ,żeby taki został ,więc tylko odświeżenie ,ja chcę zrobić jedną ścianę czarną przy łóżku ,albo przy drzwiach ,mam nadzieję ,że zaakceptuje jak już to zrobię i,i kilka dodatków zmienię ,dokupię .Czekam na zdjęcia .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 09:52, 02 lut 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
margaretka3 napisał(a)

Zaraz napiszę Ci szczegóły. To szkółki blisko mnie


Chyba ,nasze ulubione ,no moja jeszcze w Mnikowie .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
margaretka3 10:00, 02 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
malkul napisał(a)
pogrzebałam troche u ciebie i dla innych ciekawskich miejsca gdzie byłow idac twoje warzywa i cały ten mega wypas

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5974-ogrod-od-nasionka-z-widokiem-na-lanckorone?page=37

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5974-ogrod-od-nasionka-z-widokiem-na-lanckorone?page=38

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5974-ogrod-od-nasionka-z-widokiem-na-lanckorone?page=36


Gosia, zawstydziłaś mnie, bo miałam wrzucić zdjecia, a nie wrzuciłam.
Dla Ciebie kwiat marchewki purpurowej odm. Purple Haze. Gdzieś wcisnęłam zebrane nasiona, muszę je odnaleźć.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 10:02, 02 lut 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Pszczelarnia napisał(a)
A jak siać lewkonie?

Warzywnik , oczywiście jest przecudnej urody.


Niestetynie doradzę, nie siałam ich dotąd, ale chyba sobie je kupię w tym roku.
Przypuszczam, że wysiałabym je wcześniej do doniczek.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies