Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

frezja 20:06, 05 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Anda napisał(a)

Swidośliwa Obelisk



Ale piękność...jaka jej wysokośc docelowa ??
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Anda 20:15, 05 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33824
gobasia napisał(a)
Tulipany diamentowe zachwycające...roZe też dorodne
ja w tym roku dałam plamę - nie zabezpieczyłam róż i mam za swoje


Z tego co kojarzę Ty masz róże wielkokwiatowe, prawda? One czasem są takie "panienki" delikatne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:16, 05 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33824
frezja napisał(a)


Ale piękność...jaka jej wysokośc docelowa ??


Ewo, docelowa to miedzy 3 a 5 m. Szerokość natomiast tylko 1 do 1,5 m. Szczuplasek
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 20:19, 05 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42816
piekne fotki, nie wiadomo czym sie zachwycac

moja swidosliwa juz przekwitla ale miala ciut inne kwiatki chyba

i tez mam pierwsze rozane paczki na 2 rozach
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 20:23, 05 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33824
Kasya napisał(a)
piekne fotki, nie wiadomo czym sie zachwycac

moja swidosliwa juz przekwitla ale miala ciut inne kwiatki chyba

i tez mam pierwsze rozane paczki na 2 rozach


Tych śś jest od groma i trochę - mam na myśli odmiany Ważne ze zdrowa i Ci się podoba A na jakich różach masz pączki?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
katel 20:25, 05 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Fotki z Appeltern cudowne ależ mnie kręcą takie formowane drzewa .
Marzy mi się taki bajzlownik , z takim warsztacikiem to Ci wygodnie będzie.
Ewo podpowiedz mi proszę z jakimi innymi tulipanami dobrze będzie się prezentował tulipan Blue Diamond wymieszany na jednej rabacie? Czy z Negritanką by dobrze wyglądał? Co innego na zdjęciu a co innego w realu, szukam dla niego towarzystwa.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Kasya 20:27, 05 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42816
Anda napisał(a)


Tych śś jest od groma i trochę - mam na myśli odmiany Ważne ze zdrowa i Ci się podoba A na jakich różach masz pączki?


gipsy boy i therese bugnet
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 20:39, 05 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33824
katel napisał(a)
Fotki z Appeltern cudowne ależ mnie kręcą takie formowane drzewa .
Marzy mi się taki bajzlownik , z takim warsztacikiem to Ci wygodnie będzie.
Ewo podpowiedz mi proszę z jakimi innymi tulipanami dobrze będzie się prezentował tulipan Blue Diamond wymieszany na jednej rabacie? Czy z Negritanką by dobrze wyglądał? Co innego na zdjęciu a co innego w realu, szukam dla niego towarzystwa.


Kasiu, w Holandii prawie wszystkie drzewa i krzewy są formowane i bardzo dobrze po tym wyglądają. Tak więc nożyce do ręki i tnij
Z bajzlownika bardzo się cieszę. Stoły czekały rok w szopce, aż kamienie wysypiemy na miejsce. Wreszcie je mogłam postawić
Negrita i Blue Diamond kolorystycznie pasują. Na początku, jak BD jest w pąku, wyglądają prawie tak samo. Czas kwitnienia tez sie pokrywa, BD jest ciut wcześniej. Negrita jest trochę wyższa. Mogę jutro zmierzyć ile mają obie odmiany, jeśli chcesz. Gdzieś czytałam, że jest też Negrita Double, czyli pełna jak Blue Diamond.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:40, 05 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33824
Kasya napisał(a)


gipsy boy i therese bugnet


Dzięki O Teresie i jej "siostrach" już czytałam, że wcześnie zaczynają
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
aga_podlasie 20:41, 05 maj 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Śpieszno Twoim różom do kwitnienia. A ta brzoza - piękność. Pamiętam jak ją zobaczyłam u Ciebie w ubiegłym roku i od razu zaczęłam wyszukiwać zdjęcia takich
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies