Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 20:46, 05 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
aga_podlasie napisał(a)
Śpieszno Twoim różom do kwitnienia. A ta brzoza - piękność. Pamiętam jak ją zobaczyłam u Ciebie w ubiegłym roku i od razu zaczęłam wyszukiwać zdjęcia takich


Na razie tylko jedna ma pączek, ale mam nadzieję, że inne szybko pójdą jej tropem
Co do brzozy to skończyło sie na wyszukiwaniu fotek, czy jakoś bardziej konkretnie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 20:55, 05 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ewciu super ślicznie u Ciebie zdjęcia jak zwykle piękne
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
aga_podlasie 20:58, 05 maj 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Anda napisał(a)


Na razie tylko jedna ma pączek, ale mam nadzieję, że inne szybko pójdą jej tropem
Co do brzozy to skończyło sie na wyszukiwaniu fotek, czy jakoś bardziej konkretnie?


Na razie tylko na podziwianiu zdjęć. Kto wie, może kiedyś będzie coś więcej. Jest na mojej liście chciejstw
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
Ewa777 21:21, 05 maj 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18547
Moja ślidośliwa ma dopiero listki
Wszystkie roślinki u Ciebie dużo większe
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
katel 21:28, 05 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Anda napisał(a)


Kasiu, w Holandii prawie wszystkie drzewa i krzewy są formowane i bardzo dobrze po tym wyglądają. Tak więc nożyce do ręki i tnij
Z bajzlownika bardzo się cieszę. Stoły czekały rok w szopce, aż kamienie wysypiemy na miejsce. Wreszcie je mogłam postawić
Negrita i Blue Diamond kolorystycznie pasują. Na początku, jak BD jest w pąku, wyglądają prawie tak samo. Czas kwitnienia tez sie pokrywa, BD jest ciut wcześniej. Negrita jest trochę wyższa. Mogę jutro zmierzyć ile mają obie odmiany, jeśli chcesz. Gdzieś czytałam, że jest też Negrita Double, czyli pełna jak Blue Diamond.

Plany odnośnie formowania i cięcia mam bardzo ambitne obym tylko podołała . To się oczekałaś na swoją pracownię ale jak teraz słodko będzie smakowała praca tam .
Blue Diamond mam i bardzo mi się podobają, posadziłam obok Groenland i słabo razem wyglądają - to moje pierwsze tulipany, posadziłam ledwo kilka na próbę ale już choroba tak jak i różyczka mnie dopadła i planuję więcej wsadzić jesienią. Nic nie mierz, jak mówisz, że pasują to tak jest (masz oko - to po zdjęciach widać ) a jak ciut wyższe i późniejsze to może i ciekawiej będzie w miksie wyglądało.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
21:36, 05 maj 2016
u mnie zwykle wiosna 2 tyg póxniej niz we Wrocławiu ( w tym roku wyjatek-tydzień) a u ciebie jeszcze cieplej ... dodatkowo moje blue diamont sa z jesieni ...i widze różnice że drugo i trzecioroczne tulipany zakwitaja wczesniej niz te z jesieni.
ryska 21:41, 05 maj 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Cudne zdjęcia.
U mnie rośnie dubeltowa Negrita.
Wymarzone miejsce do pracy, niesłusznie nazwane bajzlownikiem, robi wrażenie.
Czekam u Ciebie na spektakl różany pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Jana 22:39, 05 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
wspaniałe fotki, zwłaszcza kocimiętka fajnie mieć swoje miejsce pracy
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
mira 22:53, 05 maj 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)
Alba Maxima


biały tulipan Purissima


Piękne fotki porobiłaś.Stoły widziałam teraz akcja potrzebna.
Świdosliwa u mnie posadzona jesienią nie kwitła i tak słabo się zbiera.
Mam pytanko skąd masz taki cudny podpierak dla tej piwnoni.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Anda 10:06, 06 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
iwka napisał(a)
Ewciu super ślicznie u Ciebie zdjęcia jak zwykle piękne


Dzięki Ci Staram się osiągnąć jakaś harmonię w ogrodzie , zobaczymy, czy mi to wyjdzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies