Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

mira 23:53, 04 lis 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ale mi się udało wpaść na sesję chryzantem, piękne chryzantemy i fotki. Czy one zimują, i jak to jest z tym uszczykiwaniem działałaś coś przy nich?

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
frezja 13:42, 05 lis 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
mira napisał(a)
Ale mi się udało wpaść na sesję chryzantem, piękne chryzantemy i fotki. Czy one zimują, i jak to jest z tym uszczykiwaniem działałaś coś przy nich?

pozdrawiam


Chętnie posłucham odpowiedzi, bo w tym temacie słabo u mnie.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Ewa777 15:50, 05 lis 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Chryzantema fioletowa jest prześliczna Skradła mi serce
Udało mi się wczoraj obejrzeć ten film, który mi zaproponowałaś U nas nosi tytuł "Spragnieni miłości". Film mnie zachwycił Dziękuję
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
jolanka 19:49, 05 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Ewa, chryzantemy sa takie cudne a tak niedoceniane Chociaz zauważylam, że powoli to się zmienia. Kiedyś nie do pomyślenia było aby je komuś podarować a teraz czasami Ja w każdym razie bardzo je lubię. Zawsze kupuję jakieś albo do domu albo przed dom
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Basilikum 20:00, 05 lis 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
jaki film jaki??
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Ewik 20:12, 05 lis 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)
Ewik, z murkiem zagrycha, ale napisalam u Cie co sadze



Dzieki piękne, chociaż Ty zajrzałaś Znalazłam jeszcze jedną fotkę tego miejsca z innej strony .

Chryzantemy cudne
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Anda 20:19, 05 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33619
AnnaCh, Aniu, to moje najstarsze Wiosną chce ją podzielić, bo korzenie już jej dołem smoczki wychodzą, więc czas najwyższy

Gruszka, Gruszeczko, dlatego latem będę jeszcze jakieś dokupywać

Ryska, Reniu, ćwiczę makro Cieszę się, że sie podobają

Warmia, Marti, dziękuję, ćwiczę makro na kolanach, chyba się na mokrym trawniku reumatyzmu nabawię Też pisałam

Eee_taam, Justi, kolor rzeczywiscie originalny, ale mi sie wszystkie trzy podobają

Konieczki, podbródek to tak z osobistego doświadczenia napisałam Chryzantemy polecam bardzo

Jankosia, Moniko, takie inne są z tym jasnym brzegiem i gwiazdkowym pokrojem kwiatów

Kasia_cs, Kasiu, warto byłoby ten błąd naprawić

Katel, Kasiu, są energetyczne, bardzo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardener27 20:31, 05 lis 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Kurczę, sezon ogrodowy już prawie zakończony U mnie w ogrodzie zostało parę doniczek z wrzosami przygotowanych do schowania przed mocnym ochłodzeniem, wiązanie traw i kopczykowanie róż Dobrze że BN przed nami to się trochę człowiek wyżyje w dekoracjach a potem zostaje tylko snucie planów i odliczanie do wiosny
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Anda 20:40, 05 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33619
Mira, Miro, nie działam nic przy nich jeszcze. Nie uszczykiwalam. Na wiosnę będę dzielić tą najstarszą, magentową, bo korzenie już dołem donicy przechodzą. One zimują normalnie w donicach u mnie na tarasie. Są zabezpieczone matami kokosowymi tak jak róże. Wszystkie donice stoją razem pod ścianą domu w miejscu osłoniętym przed wiatrem i w cieniu.

Frezja, Ewo, Ty masz chyba dość zacisznie w ogrodzie, mogłabyś spróbować z zimującymi chryzantemami

Ewa777, Ewuś, ale się cieszę, że film Ci się spodobał Oglądałam go już dwa razy. Uwielbiam muzykę, ten skrzypcowy temat przewodni Yumejis Theme japońskiego kompozytora Shigeru Umebayashi. Namawiam syna koleżanki żeby zgrał to ze swoją orkiestrą, bo ten Vivaldi to już nudny się staje

Jolanka, Jolu, całe szczęście, że się to zmienia, bo to takie piękne i niewymagające kwiaty

Basilikum, Iza, ten film to "In the Mood for Love". Ewa pisała, że po polsku to "Spragnieni miłości".

Ewik, Ewuś, byłam ale nie wiem, czy coś pomogłam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:47, 05 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33619
Gardener27 napisał(a)
Kurczę, sezon ogrodowy już prawie zakończony U mnie w ogrodzie zostało parę doniczek z wrzosami przygotowanych do schowania przed mocnym ochłodzeniem, wiązanie traw i kopczykowanie róż Dobrze że BN przed nami to się trochę człowiek wyżyje w dekoracjach a potem zostaje tylko snucie planów i odliczanie do wiosny


Teraz czas zapaść w sen zimowy Ja jak ten niedźwiedź, nic mnie zimą nie rusza. Dekoracje to nie moja bajka Czekam z utęsknieniem na wiosnę i czytam książki. Róże też niedługo będę kopczykować, pewnie w grudniu, a donice na taras powędrują.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies