Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród z basenem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród z basenem

Malinka45 15:24, 02 wrz 2015

Dołączył: 02 wrz 2015
Posty: 1
Witajcie,
Chciałabym się z wami podzielić zdjęciami z mojego ogrodu.
W zeszłym roku postanowiliśmy z mężem postawić sobie basen.
Miał to być basen rozporowy ale ostatecznie padło na basen poliestrowy.
Nie wiedzieliśmy na początku jak go wkomponować w otoczenie ale ostatecznie wyszło nam chyba całkiem ładnie
Jeśli macie jakieś pomysły jak można by jeszcze upiększyć nasz zakątek to dajcie znać!
Pozdrowionka!

lindsay80 16:02, 02 wrz 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Wg mnie już jest pięknie, a jak jeszcze ładnie zaaranżujesz otoczenie wokół to bedzie czad.
Ja bym tam postawiła na zimozielone cisy i bukszpany formowane w kule i stożki a do tego trawki, które dodadzą lekkości i między nimi kwitnące jeżówki.

A co to za tuje te niższe, wyglądają na trochę rozczochrane, te wyższe to też na Waszej działce czy u sąsiada?

Napisz jeszcze co to za drewno tarasowe? - ładnie wygląda.
Ja mam Massarandubę, ale teraz jakaś wypłowiała, super efekt był ale zaraz po olejowaniu.
____________________
Tu ma być ogród :)
Flower1 17:25, 02 wrz 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witam, piekny basen .Troszke trawek i bedzie bosssko Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Pszczelarnia 17:46, 02 wrz 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
O, luksusowo! Czy nakrycie basenu się jakoś chowa? Czy tylko odsuwa? Ono jest ciężkie?

Otoczenie basenu? Szczerze mówiąc nie widziałam nigdy, żeby jakoś specjalnie obsadzać basen. Może tylko zasłonić przed widzami - to już jest. Ławeczka w niskich hortensjach, trochę trawek i nic więcej - tez już są. Albo kilka donic sezonowych.

Nic więcej nie trzeba, tam nie ma dużo miejsca.

Jaka jest rola tego gabionu?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
frezja 18:24, 02 wrz 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
stawiam na donice..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
zszywka 01:08, 27 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Wow basen wygląda nieziemsko Ja również postawiłabym na donice rattatanowe ( nie wiem czy dokładnie tak się pisze : )) a w nich jakieś trawy i kwiaty jednoroczne Super wyglądały by też buksy

Pozdrawiam
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies