Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 19:30, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
kamila66 napisał(a)

No właśnie jak to jest z nasionami? Ja chętnie bym przyjęła sipę i werbenę a mogę zebrać z rozplenicy little bany i podobno halmen choć mam co do tego zastrzeżenia.
Widziałam w niektórych ogrodach, że wysyłki już się zaczęły.

Rumianko wysłałam Ci info gdzie kupiłam mojego Ambrowca na allegro były po 100 zł tej samej wysokości

Kamila, już napisałam u Ciebie podziękowanie, ale uczynię to jeszcze tu. Jesteś miodem na moje serce, bo zastanawiałam się gdzie uderzyć z zamówieniem ambrowca, a Ty mi już w miedzyczasie podesłałas namiary... Wielkie Dzięki...Ale to chyba dopiero na wiosnę, bo co nam tego listopada zostało...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
kamila66 19:35, 25 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Rumianka napisał(a)

Kamila, już napisałam u Ciebie podziękowanie, ale uczynię to jeszcze tu. Jesteś miodem na moje serce, bo zastanawiałam się gdzie uderzyć z zamówieniem ambrowca, a Ty mi już w miedzyczasie podesłałas namiary... Wielkie Dzięki...Ale to chyba dopiero na wiosnę, bo co nam tego listopada zostało...


Cieszę się, że pomogłam Kupiłam też u nich Grujecznik, Klony i Wiśnie umbre http://www.ogrodowisko.pl/watek/6285-w-oflisowym-ogrodzie?page=33 brak zdjęcia klonów i umbry
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Rumianka 19:41, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Cena też mi się podoba
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 20:21, 25 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
kamila66 napisał(a)


Cieszę się, że pomogłam Kupiłam też u nich Grujecznik, Klony i Wiśnie umbre http://www.ogrodowisko.pl/watek/6285-w-oflisowym-ogrodzie?page=33 brak zdjęcia klonów i umbry


Cudne takie zbieranie roślinek z dzikich pól tak nabyłam moje kosaćce żółte co mam przy oczku ....wykopałam z rowu

Daj linka na tego sprzedawcę może coś znajdę dla siebie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MUZA 20:56, 25 lis 2015


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Pozdrawiam serdecznie ale masz pięknie
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Rumianka 21:04, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
agnieszka_malysa napisał(a)


W tym coś jest z dziko rosnącymi roślinami ja też w przydrożnym rowie wykopałam chyba liliowce.... a widziałam też piękną kępę tylko niewiem jak się to nazywa ma takie fioletowe kłosy jak kwitnie piękna kępa była na wiosnę wykopię jak jeszcze będzie
Agnieszko, jak ładna roślinka to bieri do ogrodu... Lepiej, żeby nie okazało się chwastem...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:05, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
MUZA napisał(a)
Pozdrawiam serdecznie ale masz pięknie
Dzięki za miłe słowa...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:09, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
sylwia_slomczewska napisał(a)


Cudne takie zbieranie roślinek z dzikich pól tak nabyłam moje kosaćce żółte co mam przy oczku ....wykopałam z rowu
Jak widać jest nas więcej, tych "poławiaczy" okazji z rowu....i z lasu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
kamila66 21:21, 25 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Mam jeszcze chrapkę na tulipanowca kolumnowego znalazłam za 65 zł szybko kwitnie po 4 latach już
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
AGDULA 21:22, 25 lis 2015


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
Rumianka napisał(a)
U siebie w wolnych przestrzeniach między tujami posadziłam wysokie margaretki. Na tle zieleni ta biel tak ładnie odbija, ale przecież można to zmienić, od czego jest przesadzanie, prawda???


A jak długo te margaretki kwitną?
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies