Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

anabuko1 21:33, 23 lis 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Rumianka napisał(a)

Planuję kupić coś z wysokich traw, ale jeszcze nie wiem gdzie miałabym je posadzić...

a ja planuję i wysokie i średnie i niskie.A gdzie je posadzę to też jeszcze w nie wiem.
Samo wyjdzie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Rumianka 21:34, 23 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Milka napisał(a)


Ha ha...pewnie nie raz jeszcze nas to czeka, im dojrzalsze, tym wiecej chwil na szukanie nowych miejsc, serdecznie pozdrawiam
Jak nieraz wspominam, gdzie rosły moje roślinki na początku, to za głowę się łapię, gdyż niektóre przesadzane były po 3-4 razy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:44, 23 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Joku napisał(a)
Lubię kobaltowe szkło i kolor niebieski, również w domu.
Bardzo fajnie wymyśliłaś rabatę borówkową. Super pomysł, jestem pod wrażeniem.
Masz lasek sosnowy na "tyłach"?

Dzięki Joluś za słowa uznania. Na tyłach, przy płocie rosną świerki, ale nie pytaj jakie, kupione w szkółce. Z początku kupowało się "coś" zielonego, a kto by pomyślał wtedy, że w przyszłości będą potrzebne nazwy roślin. Jak widzę, że większość ogrodowiczan operuje nazwami, to nie mogę wyjść z podziwu...Może i ja kiedyś tak będę umiała wszystko nazwać jak należy...A borówki posadzone są przed świekami, jakieś 1,20 m. Mają słoneczną stronę i liczę, że doczekam się więcej owoców niż w tym roku. Systematycznie przeganiałam kosa, obżerał borówki ile wlezie, a nawet nie był za bardzo płochliwy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Joku 22:03, 23 lis 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12191
Pisząc o lasku miałam na myśli ten zagajnik widoczny w tle na zdjęciu z kobaltem. Co do nazw to ze mną było podobnie. Zresztą do dnia dzisiejszego nie pamiętam nazw odmian wielu roślin, które u mnie rosną.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 22:22, 23 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Joku napisał(a)
Pisząc o lasku miałam na myśli ten zagajnik widoczny w tle na zdjęciu z kobaltem.
Vis a vis nas są działki budowlane do sprzedaży, porośnięte sosenkami. Co roku właściciel systematycznie część z nich wycina, te najgrubsze. Tak blisko miałam na grzyby, a rosły tu głównie rydze. W tym roku nie było już nic... a szkoda...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:25, 23 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
anabuko1 napisał(a)

a ja planuję i wysokie i średnie i niskie.A gdzie je posadzę to też jeszcze w nie wiem.
Samo wyjdzie

Czytam Twój wątek po trochu, bo na raz się nie da całego ogarnąć i mignęło mi gdzieś, że zakładasz drugi ogród, czyż tak?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 06:39, 24 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rumianka napisał(a)
Jak nieraz wspominam, gdzie rosły moje roślinki na początku, to za głowę się łapię, gdyż niektóre przesadzane były po 3-4 razy...


Ha ha, wypisz wymaluj, jak u mnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Dominika11 07:47, 24 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ależ fajowe masz te rabatki - slicznie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
mirkaka 08:37, 24 lis 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Rumianka napisał(a)
Vis a vis nas są działki budowlane do sprzedaży, porośnięte sosenkami. Co roku właściciel systematycznie część z nich wycina, te najgrubsze. Tak blisko miałam na grzyby, a rosły tu głównie rydze. W tym roku nie było już nic... a szkoda...


Och taki lasek sosnowy w pobliżu to cudowna sprawa, rydze może się pokażą za rok
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Rumianka 08:43, 24 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Dominika11 napisał(a)
ależ fajowe masz te rabatki - slicznie
W głowie rodzi się powoli nowy plan z wysokimi trawami, ale gdzie je można dać, pomysła niet...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies