Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród kamieniem malowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród kamieniem malowany

karola881 10:38, 22 wrz 2015

Dołączył: 22 wrz 2015
Posty: 4
Witam Wszystkich!

Przejrzałam kilka wątków i jestem pod wrażeniem Waszych ogrodów! Naprawdę są one bardzo piękne i przede wszystkim są WASZE

Korzystając z okazji, że znalazłam się na tym forum, pozwolę sobie pochwalić się swoją ulubioną częścią ogrodu. Nigdy nie miałam szczęścia do roślin, może po prostu nie mam do nich ręki. Któregoś dnia postanowiłam zrobić skalniak. Znajomi polecili mi bryły wapienne, które w rzeczywistości są ładniejsze jak na zdjęciu. Kupiłam kilka sztuk i ułożyłam na trawie. Ale czegoś mi jeszcze brakowało. Padło na żwir Oczywiście żwir mogłabym zastąpić otoczakami, ale niestety są one bardzo drogie.

Mam nadzieję, że mój pomysł się komuś spodoba
A_gawa 11:55, 22 wrz 2015


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468

Kamienie są pięęękne. Uwielbiam.

A Ogrodowisko uzależnia


Pozdrowionka!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Rumianka 12:56, 22 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10267
Witaj na O. Kamienne rabatki częściowo mam poza sobą, jedna jeszcze mi została. Ładnie to wygląda i lubię kamień, jednakże sadzenie w nich to koszmar. W większości kamienie zamieniłam na korę. Ładnie się zaczyna u Ciebie.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anitan 13:13, 22 wrz 2015


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 860
Witaj!
Mnie też się podoba Twoja kamienna rabatka, sama posiadam podobną, z racji pozostałych po wyrównaniu ziemi otoczaków.
Fakt, nie jest łatwo ją pielęgnować, bo każdy ruch przy niej dość brutalnie niszczy ręce. Zakładam wtedy 2 pary rękawiczek i jest ok
załącz więcej zdjęć, może coś kogoś zainspiruje?
____________________
Anita zaczynam-od-zera-zobaczymy-gdzie-skoncze
karola881 13:16, 22 wrz 2015

Dołączył: 22 wrz 2015
Posty: 4
Dziękuję Wam za miłe słowa Mam nadzieję, że tak jak Wy, uzależnię się od tego forum Rumianka, świetny pomysł z korą, ale ja preferuję tę kamienną Może dlatego, że mam złe wspomnienia z korą drzewną. Bardzo często wiatr porywał mi ją i robił niezły bałagan wokół domu. A jednak kamień jest cięższy i trwalszy
karola881 13:19, 22 wrz 2015

Dołączył: 22 wrz 2015
Posty: 4
Anitka, cieszę się, że Tobie również się podoba. Mam gdzieś na komputerze zdjęcie z daleka. Muszę je po prostu odnaleźć i wrzucę na forum.
karola881 08:45, 30 wrz 2015

Dołączył: 22 wrz 2015
Posty: 4
Cześć wszystkim

Przesyłam obiecane zdjęcie mojego skalniaka z daleka
Mam nadzieję, że się Wam podoba?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies