Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

alis 21:42, 05 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Kurcze, eM mnie przekonuje, żeby śliwę teraz przesadzić, póki nie zadomowiła się na dobre w tym miejscu, nie czekać do jesieni, sama nie wiem, co myślicie o tym?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
paulina_ns 21:46, 05 maj 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
alis napisał(a)
Kurcze, eM mnie przekonuje, żeby śliwę teraz przesadzić, póki nie zadomowiła się na dobre w tym miejscu, nie czekać do jesieni, sama nie wiem, co myślicie o tym?


Alicjo pewnie,że przesadzaj, ja nawet w pełni lata przesadzalam nic jej nie będzie tylko podlewaj.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MirellaB 00:00, 06 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Alicja przesadzaj
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ZbigniewG 07:42, 06 maj 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8907
alis napisał(a)
Toszku, wolę zapytać, niż popełnić jakąś gafę, czy te grubsza gałązka z prawej strony to przewodnik?, chyba trochę mocnawo wygięta.



Alicjo masz dwa wyjścia wbić palik i stopniowo (co jakiś czas) doginać do niego tą grubszą gałąź bo całe drzewko jest przechylone albo ją wyciąć i tworzyć koronę z tych cieńszych - wariant gdy nie chcesz by wystrzeliła zbyt wysoko
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Mira104 09:08, 06 maj 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Też bym przesadziła, tym bardziej, że mąż chce Ci pomóc. Drugiej takiej okazji możesz nie mieć
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Mira104 09:09, 06 maj 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Alu jak dostaniesz przesyłkę, to cyknij zdjęcie jestem ciekawa traw.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
alis 11:29, 06 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Mira104 napisał(a)
Też bym przesadziła, tym bardziej, że mąż chce Ci pomóc. Drugiej takiej okazji możesz nie mieć


Mówisz Trochę go zreformowałam pod wpływem Ogrodowiska, przesadziliśmy magnolię, jodłę koreańską i cyprysa nutkajskiego i jeszcze jałowiec prowadzony przy bambusie mi pozostał, pracuję nad jego eksmisją A tak się zarzekał, że nic nie będzie przesadzał
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 11:32, 06 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Mira104 napisał(a)
Alu jak dostaniesz przesyłkę, to cyknij zdjęcie jestem ciekawa traw.

Dostałam info z domu, że rośliny już są, moja córka powiedziała, że jakieś suche sadzonki zamówiłam i coś zielonego Aż się bojam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 11:36, 06 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
ZbigniewG napisał(a)


Alicjo masz dwa wyjścia wbić palik i stopniowo (co jakiś czas) doginać do niego tą grubszą gałąź bo całe drzewko jest przechylone albo ją wyciąć i tworzyć koronę z tych cieńszych - wariant gdy nie chcesz by wystrzeliła zbyt wysoko


Zbyszku, chcę ja poprowadzić właśnie wyżej, bo jest za nisko szczepiona jak dla mnie, myślisz, że się uda? Czyli prowadzić tę grubsza gałąź przy paliku, no niestety jest troszkę pokrzywiona.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 13:26, 06 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Dziewczyny, co myślicie o turzycy włosistej Amazon Mist, ma ktoś może? Warto kupić?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies