Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Malgosik 10:11, 17 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Sebek napisał(a)


Ja tą hostę Gosia kupiłem w woreczku, samo kłącze Ale to było jakieś 6 lat temu? Choć szczerze przyznam, że akurat tej odmiany nie widuję jak jestem w CO


no widzisz, czasem i z woreczka coś się uda fajnego upolować
ja też w CO nie widuję takich niebieskich host, a chciałoby się zobaczyć przed kupnem
ładne zdjęcia robisz
hortensje Silver Dollar nie wykładają Ci się?
moje jak mają kwiaty to prawie z korzeniami się same wyrywają tak są obciążone, muszę podpierać
i się zastanawiam czy kiedyś same będa stały
____________________
Ogród na glinie
Makao_J 11:43, 17 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Sebek napisał(a)


Ta z ostatniego zdjęcia to moja sadzonka, na własnej piersi wyhodowana
Ciekawe jak się bedą zachowywać, bo dziewczynom Strong anabelle się kładły mimo wszystko...

Bo wiesz co- ja to mam wątpliwości czy coś takiego jak Strong Anabelle w ogóle istnieje. One są tak podobne że nie zdziwię się jeśli są pomyłki i zwykła Anabelle jest sprzedawana jako Strong. Kto to pozna? Pod swoje też podpory zrobię mimo wszystko. Dlatego kupię jakąś nowość Abetwo i sobie rozmnożę bo też nie wiem czy to nie będzie lipa a 49zł kosztuje. I jakbym miała kupić 8 szt a potem by się okazało że też leżą to bym się wsicikła skoro zwykłą Anabelle można kupić po 15 zł.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Gocha 11:47, 17 lip 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Sebastian cofnęłam się żeby przeczytać streszczonko- bo uwielbiam te przez Ciebie pisane streszczenia. Ja Anabelki kocham miłością odwieczną. Do zgapienia połączenie starca z czarną trawką tylko szkoda że starzec jednoroczny. Czy Silvery u Ciebie już zapączkowane są ? Bo u mnie jakoś hortensje strajkują z kwitnieniem. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
ren133 11:53, 17 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Sebek Gratuluję piąteczki!!! W końcu więcej czasu dla siebie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Sebek 13:24, 17 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Doranma napisał(a)
A mi się podoba nie tylko starzec z konwalnikiem, ale całe ujęcie - kula, donice i schodki w tle, pięknie A Anabelkę uwielbiam nie tylko za białe kule, ale i za przewieszające się pod ich ciężarem łodygi, bukietowe tak nie potrafią


Chyba jesteś pierwsza osoba, która lubi jak Anabelle lażakuje na ziemi
Jak słabo przytniess bukietowe, a poszalejesz z nawożeniem to tez położą Ci się po deszczu - wiem z autopsji
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:26, 17 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Malgosik napisał(a)


no widzisz, czasem i z woreczka coś się uda fajnego upolować
ja też w CO nie widuję takich niebieskich host, a chciałoby się zobaczyć przed kupnem
ładne zdjęcia robisz
hortensje Silver Dollar nie wykładają Ci się?
moje jak mają kwiaty to prawie z korzeniami się same wyrywają tak są obciążone, muszę podpierać
i się zastanawiam czy kiedyś same będa stały


Trzeba je mocno na wiosnę upierdutac. Na początek na dwa oczka, jak się już "rozkrzaczą" to nad pierwszym oczkiem po zeszłorocznym cięciu. U mnie się sprawdza i już ich nie podpieram chyba, ze duchowo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:27, 17 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Makao_J napisał(a)

Bo wiesz co- ja to mam wątpliwości czy coś takiego jak Strong Anabelle w ogóle istnieje. One są tak podobne że nie zdziwię się jeśli są pomyłki i zwykła Anabelle jest sprzedawana jako Strong. Kto to pozna? Pod swoje też podpory zrobię mimo wszystko. Dlatego kupię jakąś nowość Abetwo i sobie rozmnożę bo też nie wiem czy to nie będzie lipa a 49zł kosztuje. I jakbym miała kupić 8 szt a potem by się okazało że też leżą to bym się wsicikła skoro zwykłą Anabelle można kupić po 15 zł.


Będziesz pionierem A potem będziemy Cię naśladować jak się sprawdzą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:29, 17 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gocha napisał(a)
Sebastian cofnęłam się żeby przeczytać streszczonko- bo uwielbiam te przez Ciebie pisane streszczenia. Ja Anabelki kocham miłością odwieczną. Do zgapienia połączenie starca z czarną trawką tylko szkoda że starzec jednoroczny. Czy Silvery u Ciebie już zapączkowane są ? Bo u mnie jakoś hortensje strajkują z kwitnieniem. Pozdrawiam


Dolary ledwie co pąki pokazały - może za miesiąc będą. W zeszłym roku zakwitły we wrześniu...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:31, 17 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ren133 napisał(a)
Sebek Gratuluję piąteczki!!! W końcu więcej czasu dla siebie


Właśnie rozmawiałem przed chwila z szefową, ze wreszcie mam czas się przeziębić Od piątku chodzę z katarem i ogólnym bólem wszechświata A imprezowanie do rana nie pomaga w odzyskaniu formy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Makao_J 13:35, 17 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Sebek napisał(a)


Będziesz pionierem A potem będziemy Cię naśladować jak się sprawdzą

Zamówiłam. Ciekawe jak będzie wyglądała jak przywiozą. Czy różni się od tej co już mam niby Strong? Jestem baaardzo ciekawa
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies