Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Sebek 10:43, 20 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kindzia napisał(a)
Twoje skróty są najlepsze na świecie Sebuś, jak Ty to ogarniasz wszystko??? Jesteś niemożliwy

Jestem bardzo dumna z tej Twojej piątki Sebuś!!! Nagroda Ci się należy jakaś, wymyśliłeś sobie coś? Od października dalej walczysz??? Jak tak dalej będzie profesora się tutaj doczekamy Elegancko Ci idzie!!!

Macham!!!


No jakoś ogarniam Siadłem do kompa, odpaliłem srylion zakładek i... czytałem szybko

Profesora raczej nie zrobię, ale znając siebie na magisterce nie skończę. Chce być konkurencyjny na rynku pracy
Prezent mam taki, ze niektórzy z kapci wyskakują jak się dowiadują Ale na forum w życiu tego tematu nie poruszę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kindzia 13:24, 20 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Sebek napisał(a)


No jakoś ogarniam Siadłem do kompa, odpaliłem srylion zakładek i... czytałem szybko

Profesora raczej nie zrobię, ale znając siebie na magisterce nie skończę. Chce być konkurencyjny na rynku pracy
Prezent mam taki, ze niektórzy z kapci wyskakują jak się dowiadują Ale na forum w życiu tego tematu nie poruszę


Życzę Ci tego profesora z całego serca!

To zaciekawiłeś mnie tym prezentem Nie wstydziuchaj się, tu różne tematy poruszane już były...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Sebek 18:53, 20 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kindzia napisał(a)


Życzę Ci tego profesora z całego serca!

To zaciekawiłeś mnie tym prezentem Nie wstydziuchaj się, tu różne tematy poruszane już były...


Tu nie chodzi o wstyd tylko moje bezpieczeństwo emocjonalne
Jak się spotkamy to Ci powiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Agania 10:27, 21 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sebek napisał(a)





Kiedy ja się doczekam takiej Annabelki

Z takiego trawnika też bym nie schodziła...słodziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Malgosik 10:47, 21 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Sebek napisał(a)


Trzeba je mocno na wiosnę upierdutac. Na początek na dwa oczka, jak się już "rozkrzaczą" to nad pierwszym oczkiem po zeszłorocznym cięciu. U mnie się sprawdza i już ich nie podpieram chyba, ze duchowo


tnę je, ale troszkę słabiej niż Ty
tu jest jeszcze chyba kwestia tego, że Twoje Silverki mają możliwość rozłożenia się na wszystkie strony, a przynajmniej symetrycznie na 2
moje rosną w kącie i słońce mają z 1 strony, więc rosną w 1 kierunku i się potem przechylają
____________________
Ogród na glinie
Kindzia 11:32, 21 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
abiko 11:35, 21 lip 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Seba.. no ciekawe, ciekawe aaa powiedz mi dlaczego jedna z moich anabelek odmówiła współpracy i nie chce zakwitnąć? Tak samo cięte, podlewane, nawożone, tak samo nawet do nich mówię, no może teraz do tej drugiej ostrzej.. i nie chce.. ale ładna wysoka..hmm
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Sebek 09:16, 22 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Agania napisał(a)

Kiedy ja się doczekam takiej Annabelki

Z takiego trawnika też bym nie schodziła...słodziak


Doczekasz się - jak posadzisz dwie One są blisko siebie, gdzieś 60 cm od siebie posadzone

Piesa lubi mi towarzyszyć w pracach wszelakich I co najważniejsze - nic nie niszczy, nie zjada, nawet trawnika nie nawozi tylko chodzi dalej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 09:18, 22 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Malgosik napisał(a)


tnę je, ale troszkę słabiej niż Ty
tu jest jeszcze chyba kwestia tego, że Twoje Silverki mają możliwość rozłożenia się na wszystkie strony, a przynajmniej symetrycznie na 2
moje rosną w kącie i słońce mają z 1 strony, więc rosną w 1 kierunku i się potem przechylają


To takie przechylanie nawet lepsze - wtedy tniesz piętrowo, w wachlarz
Edyty Lindsay albo Any_art zapytaj o instrukcję foto
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 09:24, 22 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
abiko napisał(a)
Seba.. no ciekawe, ciekawe aaa powiedz mi dlaczego jedna z moich anabelek odmówiła współpracy i nie chce zakwitnąć? Tak samo cięte, podlewane, nawożone, tak samo nawet do nich mówię, no może teraz do tej drugiej ostrzej.. i nie chce.. ale ładna wysoka..hmm


Są takie pytania, które powiny zostać bez odpowiedzi - i to jest właśnie jedno z nich Może zapomniała?

Tak sobie głośno myślę (a po obronie myślenie postanowiłem ograniczyć, bo mózg odpocząć kiedyś musi ), że może hortensja ma za dużo azotu w glebie i idzie w liście. Nawet jak teraz wypuści pąki to zakwitnie we wrześniu - czyż to nie idealna okazja, by sobie zrobić sadzonki?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies