Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na ziemi mojej i nie mojej.

Pokaż wątki Pokaż posty

Na ziemi mojej i nie mojej.

Becia 22:30, 28 paź 2015


Dołączył: 28 paź 2015
Posty: 3
Już od dawna zachwycam się waszymi ogrodami. Dopiero teraz jednak dołączyłam do was bo nie mam się czym chwalić. Te parę roślinek to kropla wody w porównaniu z waszymi pięknymi ogrodami. Mieszkam w sześcio rodzinnej wspólnocie mieszkaniowej i tak właściwie nie wiem na ile mogę sobie pozwolić. Ale co tam. Nie odmówię sobie tego szczęścia. Myślę, że mieszkańcom też się spodoba. Podzielę się z wami fotkami moich roślinek i będę prosiła o porady. Na razie żegnam bo jest już bardzo późno. A to na powitanie.

____________________
Gardenarium 00:33, 29 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Powitanie jest piękne. Narobiłaś smaku i teraz musimy czekać do jutra Wątek może być ciekawy.

Pozdrawiam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Becia 12:21, 12 mar 2016


Dołączył: 28 paź 2015
Posty: 3
Witam po długim czasie. Dzisiaj w lepszym humorze. Czuć już wiosnę i szaleję z cebulowymi. Zanim jednak wzejdą i będę się cieszyć ich widokiem trochę wspomnień z zeszłego roku. Są to oczywiście maleństwa, ale ogród to przecież zajęcie do końca życia. Pozdrawiam. To tylko część. A ostatnie dwa zdjęcia to porównanie lata i jesieni. Co robi je sienna irga w słońcu. Prawda?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies