Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

anulajda 11:38, 29 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Burgundy Ice która kwitnie non stop i pojedyńcze Pomponelki
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 11:45, 29 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Astrid Grafin von Hardenberg pięknie pachnie i w oddali widać hortensje Jane Little Lime
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
ren133 11:53, 29 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anulajda napisał(a)

Nigdy nie kopał, ma piłkę tenisową i nią się zajmuje jak jestem w ogrodzie,tylko trzeba mu ją rzucać co jakiś czas a sam raczej nie chodzi nie widzi chyba nic tam interesującego.Rano przed pracą go wypuszczam, oblata co jego i potem śpi do mojego powrotu, wytrzymuje dość długo ale też ma swoje lata i wie że w domu nie może.


No to jak Cię czytam to chcę mieć psa
Mamy jechać po niego w niedzielę
Dzięki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anulajda 11:53, 29 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Munstead Wood i Bailando
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 11:57, 29 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Limki po deszczu i Lavender Ice

____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 12:08, 29 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Jeżówki Blackberry Truffle i różowiejąca hortensja

____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 12:14, 29 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Pastella


Novalis i Gartentraume
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 12:17, 29 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
zszywka 00:08, 03 sie 2016


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Róże wyglądają cudownie a ogród masz super dopieszczony Poszerzona część wygląda gdyby była tam cały czas

Ps. A mnie po powrocie z wakacji czeka ogrom pielenia i trawnik do skoszenia Ale za to moje obie Soul kwitną Jedna zaczęła kwitnąć kilka dni po wyjeździe ( straszny z niej śmieciuch...) a druga-bidulka również zaczyna pokazywać kolorek
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
anulajda 10:30, 08 sie 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
zszywka napisał(a)
Róże wyglądają cudownie a ogród masz super dopieszczony Poszerzona część wygląda gdyby była tam cały czas

Ps. A mnie po powrocie z wakacji czeka ogrom pielenia i trawnik do skoszenia Ale za to moje obie Soul kwitną Jedna zaczęła kwitnąć kilka dni po wyjeździe ( straszny z niej śmieciuch...) a druga-bidulka również zaczyna pokazywać kolorek



Róże dziękują a z tym dopieszczeniem to bywa różnie bo nie poświęcam już czasu na większe przesadzania więc zostało tylko plewienie i skubanie a tego jak wiadome gdy ogród coraz starszy to jest coraz mniej.
Poszerzona rabata była zrobiona dla eMa co wiązało to się jeszcze z przesaadzeniem żywopłotku cisowego bo by się nie wyrównały rabaty,teraz trawnik kosi w 15 minut,liczyłam mu kiedyś czas ale tak co by nie wiedział
Róże mają to do siebie że śmiecą nie to co byliny,czasem warto przesadzić w bardziej osłonięte od słońca i wiatru miejsce to kwiat utrzyma się dłużej

Ps.Miłego wypoczynku chyba że jesteś już po...
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies