Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

BasiaLT 22:37, 17 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Te kozaki to cud normalnie bo w mojej okolicy sucho masakrycznie i nie ma kompletnie żadnych grzybów. Właśnie się suszą. Przynajmniej będę miała trochę na wigilię.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 22:39, 17 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Basiu- gdzie tyle grzybów? moi byli i jakieś pojedyncze sztuki znaleźli. Kiedyś przynosiliśmy całe kosze,a dziś te same lasy pustka świecą.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BasiaLT 22:49, 17 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasik napisał(a)
Basiu- gdzie tyle grzybów? moi byli i jakieś pojedyncze sztuki znaleźli. Kiedyś przynosiliśmy całe kosze,a dziś te same lasy pustka świecą.

Bo w lesie grzybów nie ma. Te co znalazłam to nad moim rowem, tak trochę dalej jak osikowy lasek. Sama byłam w szoku
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
elka_ 07:58, 18 sie 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Kasia miała rację, żeby pokazać donice wow! takich petuni też nigdy nie miałam
Ładnie wyglądają w barwach narodowych, to tak z okazji olimpiady?

Z trawką nie pomogę, bo się nie znam, ważne, że jest zielona

U mnie w lasach też grzybów nie ma , mam koleżankę grzybiarę i co roku jeździmy na grzybobranie, niestety w tym roku jeszcze nic, ale mam nadzieję, że się pojawią, bo bardzo lubię zbierać i jeść
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
anabuko1 11:14, 18 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Piękne trawy!!
Ale grzyborbarnie udane.suuper!!
U mnie za sucho
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
hanka_andrus 14:03, 18 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
BasiaLT napisał(a)
Oto efekt spaceru z psem zamiast iść drogą poszłysmy z siostrą na skróty przez lasek osikowy. Od kiedy to kozaki nie rosną pod brzozami tylko pod osikami?



Ja wiem że kozaki rosną i tu i tu. Tyle,że pod brzozami przeważnie koźlarz szary - babka, a pod osiką czerwony koźlarz. Zapamiętaj to miejsce i za 2 dni znowu z koszykiem! Gratuluję zbioru. Imponujący, mimo, że niespodziewany!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 14:04, 18 sie 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
BasiaLT napisał(a)
Oto efekt spaceru z psem zamiast iść drogą poszłysmy z siostrą na skróty przez lasek osikowy. Od kiedy to kozaki nie rosną pod brzozami tylko pod osikami?


Ale ich nazbierałaś!
Trawki to może jakieś rozplenice, niektóre w drugim lub 3 roku potrafią zakwitnąć.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BasiaLT 14:19, 18 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Milka napisał(a)

Ale ich nazbierałaś!
Trawki to może jakieś rozplenice, niektóre w drugim lub 3 roku potrafią zakwitnąć.


No fakt trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno
A te trawy są u mnie już 3 rok i nic. Jak nie zakwitną to trudno. Wsadzę je gdzieś w rabatę i będą ozdobne tylko z liści.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 14:20, 18 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
hanka_andrus napisał(a)


Ja wiem że kozaki rosną i tu i tu. Tyle,że pod brzozami przeważnie koźlarz szary - babka, a pod osiką czerwony koźlarz. Zapamiętaj to miejsce i za 2 dni znowu z koszykiem! Gratuluję zbioru. Imponujący, mimo, że niespodziewany!


Haniu to miejsce będzie teraz objęte przeze mnie stałym monitoringiem hi hi
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hanka_andrus 17:38, 18 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
BasiaLT napisał(a)


Haniu to miejsce będzie teraz objęte przeze mnie stałym monitoringiem hi hi

Też mam takie spacerowe psie miejsca, zawsze tam zbaczam, żeby sprawdzić nowe przyrosty. Obfitości pod osikami życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies