Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

Bogdzia 21:20, 19 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
BasiaLT napisał(a)
Oto efekt spaceru z psem zamiast iść drogą poszłysmy z siostrą na skróty przez lasek osikowy. Od kiedy to kozaki nie rosną pod brzozami tylko pod osikami?



Cudne zbiory. Wszystko jedno pod czym rosły ważne ze znalazłas. U mnie w ogrodzie zbiór dużo skromniejszy -jeden prawdziwek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:23, 19 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czytam jak dziewczyny chwala petunie i narzekają ze im nie rosną. U mnie jest tak samo juz przestałam sadzic, ale odkryłam Twoja tajemnicę sukcesu to fakt ze są pod dachem bo one nie lubią deszczu na lisciach i kwiatach.Pozdrówka Basiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
BasiaLT 14:45, 20 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Oto moje zdobycze. Objezdzdzilam kilka B. I niestety wszystko przebrane. Najbardziej zależało mi na białych czosnkach. Udało mi się kupić tylko dwa, a i to jakiś babsztyl usiłował mi je capnac z ręki ale ja spiorunowalam wzrokiem
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
asiak 15:01, 20 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Tobie Basiu zależało najbardziej na białych czosnkach, a ja się zastanawiałam, czy w ogóle kupić Ale 3 szt kupiłam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
zoja 15:16, 20 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Super zakupy

Czyli w purpurowy kolor wiosna idziesz?
A czemu tak uparlas sie na biale czosnki? Ja je minelam a moze xle zrobilam...?
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BasiaLT 16:45, 20 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
asiak napisał(a)
Tobie Basiu zależało najbardziej na białych czosnkach, a ja się zastanawiałam, czy w ogóle kupić Ale 3 szt kupiłam

Nigdy nie miałam czosnkow i nie wiem jak one u mnie przezimuja i w ogóle jak się będą prezentować z tym co już mam. A mam taki mix kolorów tulipanów ze nie chciałam odrzucać jeszcze jednego koloru.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 16:51, 20 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
zoja napisał(a)
Super zakupy

Czyli w purpurowy kolor wiosna idziesz?
A czemu tak uparlas sie na biale czosnki? Ja je minelam a moze xle zrobilam...?


Wymyśliłam sobie że posadze bordowe tulipany w te żwirowe opaski wokół domu. Mam tam trzmieline na pniu i obwodke z bukszpanu. Teraz koloru dodaje imperata ale na wiosnę będzie tam łyso.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 18:46, 20 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)


Wymyśliłam sobie że posadze bordowe tulipany w te żwirowe opaski wokół domu. Mam tam trzmieline na pniu i obwodke z bukszpanu. Teraz koloru dodaje imperata ale na wiosnę będzie tam łyso.


Będzie bardzo ładnie - zobacz u Małgosi w okresie kwitnienia -Ona ma pod domem jak się nie mylę

Będę miała dla Ciebie zawilce japońskie -takie blado różowe -od Mamy.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
zoja 22:02, 20 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
BasiaLT napisał(a)


Wymyśliłam sobie że posadze bordowe tulipany w te żwirowe opaski wokół domu. Mam tam trzmieline na pniu i obwodke z bukszpanu. Teraz koloru dodaje imperata ale na wiosnę będzie tam łyso.


super pomysł
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BasiaLT 10:03, 22 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Kasik napisał(a)


Będzie bardzo ładnie - zobacz u Małgosi w okresie kwitnienia -Ona ma pod domem jak się nie mylę

Będę miała dla Ciebie zawilce japońskie -takie blado różowe -od Mamy.


Kasiu oczywiście bardzo chętnie przyjmę. Podziękuj mamusi
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies