Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

zbigniew_gazda 10:01, 21 sie 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Ale ludziska mają pomysły! Jako komisarz samozwaniec - daję 1 miejsce dyniowemu ludzikowi. Haniu a Twój bukiet też ładny jest.

ps. komisja chyba składała się z samych panów - z zazdrości za rozmiary pomidora, nie przyznali mu 1 miejsca he he he.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 11:32, 21 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Były same Panie w komisji, i chyba je odstraszyły rozmiary jabłuszek albo twarze w odmiennych kolorach? Gender i tu panuje, jak widać.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 21:28, 21 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Hanus dzis znalazlam nasionka z Twojej ostrozki niebieskiej,byly w zeszycie dzialkowym zawiniete w koperte hi hi,ot moja skleroza he he
Wysialam je mam nadzieje ze nie za pozno
Pozdrawiam
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 22:44, 21 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zapamiętałaś miejsce? Czy może do doniczki sypnęłaś?

Normalnie w naturze ostróżki się same wysiewają kiedy chcą, i wschodzą kiedy chcą, ale mam nadzieję,że ju Ciebie wzejda wiosną. A jeżeli nawet i teraz, to wiosną odżyją. Ale na kwiaty ze 2 lata czekać trzeba w pierwszym roku raczej jeszcze nie kwitną.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 23:09, 21 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
No patrz,zapomnialam dac do doniczki bez dna wrr
I co teraz?nie wzejda czy co,i na domiar zlego nie dalam znacznika gdzie posialam,matko o czym ja mysle?ze bede pamietac na wiosne co gdzie i jak,normalnie wkurzylam sie na sama siebie
Ale jutro z rana wykopuje nasionka daje do doniczki bez dna i daje znacznik z napisem,no masakra no nie poznaje siebie gdzie ja mam glowe????
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 23:19, 21 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Wzielo mnie na wspominki,i cofnelam sie do czasow Twoich odwiedzin u mnie,bezcenny czas☺☺☺☺☺
Obiecuje nie bede juz wykopywac nasionek ale naloze doniczke bez dna na miejsce gdzie sialam co bym wiosna nie pomyslala ze to chwast i dam znacznik z podpisem ,juz tak musze siebie widze traktowac
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 23:55, 21 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Za dużo spraw do ogarnięcia i pamięć zawodzi. Ja też nie raz coś z rozpędu zrobię, a potem pluję w brodę, że nie pomyślałam. Normalka. Ale u Ciebie dochodzi jeszcze do tego perfekcja. Jak wiosną zaczniesz pielić chwasty po zimie, z rozpędu wszystko możesz wypielić. Co się zdarza nawet wytrawnym ogrodniczkom.

Mam nadzieję, że wzejdzie ich tak dużo, że rolz;poznasz. Doniczkę nałóż, nie zaszkodzi.

Dobranoc.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 00:06, 22 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Naloze Haniu doniczke jutro napewno,obiecuje!!!!
Kolo 12 zmierzam do domku zjechac na noc bo urzedowe sprawy musze zalatwic to wleze wieczorkiem i zamierzam dac fotki z wyprawy do Ciebie i u Ciebie ,mnie wlasnie pajaki dopadaja i macham lapkami co by odgonic-nie to ze sie ich boje ale nie w smak mi jak chodza po mnie fuj,kolorowych Haniu co by Ci sloneczka nie zabraklo ☺
Ps.Krasnalki wciaz Cie milo wspominaja i ksiazeczki od Ciebie wciaz sa na Topie,skromna z Ciebie Kobieta i zarazem bardzo wartosciowa,Kofamy Cie!!!!!
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 08:33, 22 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sam miód z samego rana! Dziękuję, nie zasłużhyłam na pochwały, ale miło to słyszć.

Pająki mówisz? Chyba już "babie latka" się wykluwają? Zaczną się snuć po jesiennych wrzosach.

Miłego tygodnia!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
BasiaLT 09:23, 22 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
hanka_andrus napisał(a)
Za dużo spraw do ogarnięcia i pamięć zawodzi. Ja też nie raz coś z rozpędu zrobię, a potem pluję w brodę, że nie pomyślałam. Normalka. Ale u Ciebie dochodzi jeszcze do tego perfekcja. Jak wiosną zaczniesz pielić chwasty po zimie, z rozpędu wszystko możesz wypielić. Co się zdarza nawet wytrawnym ogrodniczkom.


Ewidentnie nie jestem wytrawnym ogrodnikiem bo w sobotę wypieliłam sobie sporą część orlików. Na wytłumaczenie mam tylko to że były bardzo malutkie i rosły w miejscu gdzie nie powinny
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies