Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

hanka_andrus 18:58, 18 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jeżynek zazdroszczę, mus wybrać się na dłuższy spacer. Za tory. Kiedyś tam zbierałam może jeszcze nie wykarczowane?.
Moje ogórasy już się kończą, może jeszcze tydzień przy takiej mżawce wytrzymają. Zobaczę w sobotę. Ogólnie u mnie rok na dyniowate slaby, liście szybko dostały mozaiki, i krótko miałam krztałtne ogóreczki, Teraz są już tylko baniaczki na krótkiej nóżce.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 22:57, 18 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Izabelko, Życzę Wam pogody na wyjazd. A w imieniu lilii podziękowanie. Tam się umieściła i tam zostanie z hortkami. Faktycznie ładnie sie zgrały. W ub, roku kwitła ciut wcześniej, jeszcze hortki były białe. W tym roku wiosna u mnie sie opóźniła, stąd i kwiatki są spóźnione.

Na przykład ta ostróżka z drugiego podejścia Violetko, od tej brałaś nasionka.




Przecudowna jest ,no wlasnie Haniu cgyba tego nie wzielam,bo mam karteczke z napisem orlik bialy ,a ostrozka ?chyba ucieklo mi by zabrac?
Ale ciesze oczka Twoja ☺☺☺☺☺
Mam kilka Twoich Twoich fotek ogrodowych ale oczywiscie na aparacie a pisze z tableta ech,i nawet mam Twoje rybki ze szklarni co daja urok caloksztaltu,i ta zabe dojzalam tez,nie zapomnialam tez o Twoich daliach ach,dam jak juz zjade do domku na dobre ☺
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 23:03, 18 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
Gdyby chodziło o bukiet,dziewczynki, to nie byłoby problemu. Bukietów będzie multum. Myślę o innym rozwiązaniu, żeby było humorystycznie i z "jajami".

Jakąś wizję już mam, teraz dopracować poszczególne elemnty!

Ach juz sie nie moge doczekac tego bukietu z jajami Ty Haniu masz pomysly nie z tej ziemi i tak ma byc☺☺☺☺☺☺☺☺chodzbym byla nie wiem jak skonana ,wleze na ten cholerny tablet i normalnie musze zobaczyc ten SZALONY BUKIET HANI -:*
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Bogdzia 23:08, 18 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A ja chcialm zobaczyc rydze, ale nie ma.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
violka171 23:18, 18 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hanka_andrus napisał(a)
W lesie brzozy gubią liście i wrzosy już kwitną na całego.

Dziś mam dzien ogórkowy. WSzystko co do przyprawienia już mam, ogórki umyte i słoiki też tylko pakpwanie mi zostało, Ale czekam na wolną kuchnię.
Słonecznik zasiany przez ptactwo.
dla Was!


Haniu tez mam slonecznik zasiany przez ptactwo lub przez moje krasnalki,jutro dam fote z tableta,co prawda musialam go okryc siatka by ptaszyska nie wydziubaly,ma jakies 2,5 m wysokosci,gril jest od miesiaca nie czynny bo utrzymuje glowe slonecznika bo lodyga pomimo ze jest mega gruba-mimo to nie utrzymuje kwiata,normalnie jak zetne to pojde do sklepu go zwazyc,oczywiscie fota bedzie obowiazkowa ☺
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 23:59, 18 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bogdzia napisał(a)
A ja chcialm zobaczyc rydze, ale nie ma.


Specjalnie dla Ciebie poszłam do lodówki po rydze,

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 00:03, 19 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Violetko, jak wpadniesz na dłużej do domu, to się w necie zatracisz!
Ale nic to, zima przed nami, bedziemy wspominać!
rozchodnik



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 00:18, 19 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Hanus,najpierw bede musiala porzadek zrobic z fotami z aparatu i z telefonu miesiac po miesiacu a to tylko przez to ze tak dlugo mialam aparat w naprawie ech,mam nadzieje ze szybko to ogarne i zima bedzie bardzo krotka,bo juz teskno mi do kolejnego lata
To lato za szybko ucieklo zdecydowanie
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 00:31, 19 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No jeszcze kawałeczek tego lata mamy. Ale faktem jest, że dnie krótsze są. I nie wygrzałam się na lezaczku.
A tu już czas przemeblowanie z bylinami robić. Ale to po niedzieli.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 00:43, 19 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Haniu jakie to lato,nie zdazylam sie spocic procz kopania pod szambo,a i roze wiecznie klapniete ech,toc to slonce gdzie jestes gdzie,bardziej kurzem sie opalam niz sloncem ,a krasnalkom zwlaszcza brakuje sloneczka
Ja ta niebieska ostrozke poprosze co dzien ☺☺☺☺☺
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies