Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

eda 18:29, 17 sty 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hanusia masz rację bez przesady oczywiście Zbyszek też ma słuszność co teraz się dzieje to już śmieszność ....dla zdrowia to najważniejsze Twoje Hanusia spacerki są na medal nóżki muszą pracować ja się też zastałam dlatego te rowerki
Pozdrawiam serdecznie dziś

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 19:02, 17 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Młodym łatwiej do pracy z wiosną się wdrożyć,
stary musi nieco pracy już zimą dołożyć!
Oprócz codziennych spacerów z psem,
ćwiczę więc rowerki, drepczę po schodach,
nie nie wystąpię w żadnych zawodach!
Chcę tylko swoje kwiatki na grządkach
oglądać, pielić, przycinać, podlewać
i na ból pleców i nóg się nie gniewać.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Piotr_ 19:10, 17 sty 2017


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Witam...
u cb jak zawsze cudnie i malowniczo tylko podziwiać
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
eda 19:13, 17 sty 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Młodym łatwiej do pracy z wiosną się wdrożyć,
stary musi nieco pracy już zimą dołożyć!
Oprócz codziennych spacerów z psem,
ćwiczę więc rowerki, drepczę po schodach,
nie nie wystąpię w żadnych zawodach!
Chcę tylko swoje kwiatki na grządkach
oglądać, pielić, przycinać, podlewać
i na ból pleców i nóg się nie gniewać.



ślicznie napisałaś Hanusia już mam w oczach brykanie po grządkach
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 19:27, 17 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Edytko, widzisz jaki mam bałagan po każdej zimie? Brykanie bez jęczenia, że coś boli, że zakwasy, jak najbardziej trzeba wcześniej zaprogramować! Już niewiele czasu jest do wiosny na poprawę kondycji!

Dziś wspomnienie pewnego wiosennego spacerku przy pięknej pogodzie, i ciut dalej od domu.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Rumianka 22:01, 17 sty 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Haniu, te zimowe spacerki z pieskiem po zaśnieżonych zakamarkach często dają więcej w kość niż solidny zasuw w ogrodzie...Ładuj akumulatory w słoneczne dzionki i będzie wszystko OK...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 11:44, 18 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zbigniew_gazda napisał(a)
Haniu tylko nie odchudzaj się za bardzo. Wystarczą spacery z piesem. Nastała moda na szkielety i nikt się nie pyta o zdanie płci brzydkiej. Botoksy, elipsy, rowerki idą w ruch.


Zbysiu, nie zawsze chodzi o odchudzanie, raczej o sprawność i kondycję, jak dzień w dzień masz siedzącą pracę, to jakikolwiek sposób ruchu wskazany, brak czasu wymusza trening w domu, a ja zresztą nie cierpię siłowni i innych tego typu...
Na spacery z psiakiem nie mam czasu może kiedyś, ale jak patrzę na mamy problemy z poruszaniem się, lepiej ćwiczyć teraz.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:48, 18 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Zbyszku, ja ćwiczę nie w ramach odchudzania, ale po to by nie stracić kondycji. Jak siedzi sie 4 miesiące przy piecu/?/to można wiosna ręką nogą nie ruszyć!
A dziś rano był wyjątkowo udany spacer bo po nowym śniegu i w pełnym słońcu.

Dosłoneczniłam się z zapasem na 1 dzień. Poproszę jutro o podobny poranek i przedpołudnie!
Żałowałam tylko, że byłam bez aparatu. Fotki wczorajsze.


Otóż to Haniu, chodzi o kondycjęteż nic ruchu nie mam, jak wrócę o 19, nic mi się nie chce
Spacer udany i zawsze coś ciekawego po drodze wypatrzysz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 12:33, 18 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziś słoneczka niestety nie było. Śnieżek drobny prószy. A ja po zrobieniu lekkich zakupów, ledwie się wdrapałam na moją górę. Niestety informacja na drzwiach windy, większa awaria, termin uruchomienia = nieznany! No i ok!


Musze sobie uświadamiać, że nie ma tego złego co by na dobre się nie obróciło!

Miłego dnia!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 12:43, 18 sty 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11168
Irenko, Haniu - ja wiedziałem ze tak będzie, ja wiedziałem ha ha ha. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies