Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016

hanka_andrus 22:29, 19 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Izeczce tego lodu nie zazdroszczę. A szczególnie owieczkom. Teraz dla nich chyba najgorszy okres, bo i kocić się chyba będą. Oby nie w taki mróz.

Edytce porannego lodowiska też nie życzę. U mnie dozorcy wysypali ścieżki piaskiem i solą. Chociaż soli nie wolno, ale i tak posypują. Wieczorowy spacer spokojny, bez deszczu, ale co będzie z rana? Ano, niespodzianka zapewne.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 22:41, 19 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
alinaSz napisał(a)
Witaj Hanusia...Widzę że nadal tryskasz dobrym humorem to mnie cieszy ..podglądam Twój wątek od czasu do czasu ale bez ujawniania się ..życzę Ci takiego dobrego humoru w tym roku i dużo sił..aby ż wiosną ruszyć na swoją działkę bo tam każdy z nas odżywa...u nas porządnie mrozi..śniegu mało..pozdrawiam..


Alinko, humor zawsze na maszt wciągam rano! Toć jestem sobie sama statkiem, sterem i morzem! I nieodmiennie w tej chwili steruję w kierunku wiosny i ogrodowych przygód.
A jutro u pierwszoklasisty dzień Babci i Dziadka, będę podwójnie reprezentować i siebie i dziadka. Oby tylko gołoledzi nie było!


Chociaż mówili w prognozie: zamieć i goło leć!
Tylko, że miotły mi się uszargały, a zimą goło latać? To nie w moim stylu!
Miłych snów!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
BasiaLT 09:46, 20 sty 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Haniu jesteś po prostu niesamowita. A co do twojej windy to należałoby zadzwonić do administracji i ich opierniczyć z góry do dołu. I powiedzieć że w tym miesiącu nie będziesz wnosić opłaty za windę bo jej przecież nie ma! i niech z takim samym tekstem zadzwonią inni. Zobaczysz ze zaraz części się znajdą. Przy okazji jeszcze postrasz radiem, telewizją i gazetą.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Anda 09:48, 20 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Haniu Wesołe dzień dobry
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eda 10:09, 20 sty 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
i mam lód e-muś wysypuje chodnik piaskiem a u nas chcą szkołę zamknąć i o
pozdrawiam dziś buziolki
w sobotę będziemy walczyć przed imprezą dla dzieci bo mieliśmy zaplanowaną co z tego wyjdzie zobaczymy
mimo to fajnego dnia
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
rozajerycha 12:57, 20 sty 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
U mnie zima całą gębą.
Pozdrawiam Haniu dziękuję za odwiedziny
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Basilikum 13:45, 20 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Oj Edytko ale tak na zawsze ta szkole chca zamknac? walczcie wiec ile sil.

U nie chory Emus i slonko a ja uprawiam kanapologie stosowana
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
eda 14:00, 20 sty 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Izuś wiemy niewiele i właśnie trzeba się dowiedzieć o co chodzi a z tego co wiem to redukcja bo chodzi o koszty pocieszające dla mnie jest tylko to że ja jak chodziłam do szkoły to miałam podzielone do 4 klasy czy 3 ciej miałam na miejscu a reszta do 8 mej klasy jeździłam 2 km do szkoły i Lenka też dalej nie pojedzie tylko czy od września czy nie bo rozdzielania całej edukacji czyli przerw takich jak kiedyś nie może być musi być szkoła czyli jedna placówka w jednym miejscu od 0 do 8 i do tego dążą zobaczymy my nie mamy daleko co to jest 2 km ale dzieci z innych miejscowości i chodzi o te małe cały dzień spędzą a w szkole i chyba o to najbardziej rodzicom chodzi paaa Hanusia wybacz że zaśmiecam buuuziaki lecę

Izuś zdrowia życzę
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Rumianka 16:52, 20 sty 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
U mnie odwilż i wszystko zaczyna spływać, tylko ten lód pod spodem się jeszcze trzyma, paskuda...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hanka_andrus 17:34, 20 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
U mnie trawniki już prawie zielone, aby te hałdy przy chodnikach się trzymają twardo bo już się zbryliły!
Dla upamiętnienia tegorocznej zimy wklejam napotkaną bałwanicę albo może to popiersie Szopena? Bo na ul Szopena w przedogródku zostało postawione!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies