Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 20:20, 23 wrz 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mirka napisał(a)
Irenko a to czasem nie Kopytnik jest?

o matulu, tak, to on
dzięki, ale masz pamięć Miruś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 20:21, 23 wrz 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)

Ja też orzecha mocno przycięłam w kulę na pniu, bo był olbrzymi na pół rabaty.

I ja, mój ma 23 lata, a symbolizuje ojca, taka wisi tabliczka, ...biedny...ciacham i ciacham
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 20:27, 23 wrz 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Alicja169 napisał(a)
Wywalonych, zżartych bukszpanów żal, ale z drugiej strony - jak mówi Danusia - jest miejsce na nowe aranżacje.
Jak jedzie się uliczkami po mojej okolicy, wszędzie widać przed płotem wyrzucone kikuty całkiem objedzonych wielkich krzaków bukszpana. Znaczy to, że choć głośno o tym było to jednak wielu posiadaczy ogrodów nie dopilnowało na czas oprysków.
U mnie też wypadło wiele kulek
Podoba mi się Twoja cięta magnolia, może nabiorę odwagi, na wiosnę, też potnę swoją gwiaździstą.

Alu, czyli i u was.
Jakoś mi jednak żal, bo było ładnie, teraz znowu po 8 latach muszę coś wymyślić, szczerze, jeszcze nie mam pomysłu. Znając siebie, jak mnie wena najdzie, coś wymyślę.
Ci, co stracili rośliny..buksy, pewnie też, żałują, taki los ogrodnika.
Alu, mnie cieszy to, że do mnie zaglądasz, kochana ile lat minęło, jak byłaś u mnie , ja już nie pamiętam...ale pamiętam radość, rozmowy, i te najlepsze...hodujesz .co to było?...wiem, mech, to twój mąż..i ona dalej tam rośnie i walczębuziaki, zdrówka, nie daj się
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 20:33, 23 wrz 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Martka napisał(a)
Irenko, najpierw od góry do dołu, później od dołu do góry i na boki pooglądałam Twój ogród i nacieszyłam się tymi widokami drzew, obwódek, kipiących spoza nich traw, hortensji i rozchodników, donic i wielu piękności. Spotkanie z osobą, która "współczuje" ogrodu, nie może się dobrze skończyć hahaha wk...w murowany, dzielna byłaś  Pozdrowienia, Irenko!  

Matulu, ja do góry i dołu ha ha.
A skończyło się dobrze
Mam taką fajną koleżankę Ewę, specjalistka.. i ona mi powiedziała, że nie jestem asertywna, a powinnam i już jestem.
Oj byłam, 2 miesiące, to za długo, ale i tak gość miał lepiej, jak ja, ale czegoś się nauczyłam. Gość powinien być góra 7 dni. Kurcze, ale jestem sobek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 20:44, 23 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Milka napisał(a)

Te dwa, co wymieniasz, dawno wywaliłam, dla mnie paskudne,
Ten jest idealny, sprawdzi się tobie i na rabatach i jako grupa soliterów.
Nasion nie zbieram, wiosną, jakoś w kwietniu widać już siewki, jeśli chcesz, mam nadmiar

Jeśli mogę to chętnie. U mnie ten piaskowy w łące, tam pasuje, a nad Karlem co rok myślę by w łąkę przenieść i jak wiosną liście puszcza to mi żal, a potem żałuję, że nie przeniosłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 20:46, 23 wrz 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Popieram. Gość meldujący się do nas na całe lato, to już nie gość, ale sobek i sknerus. Wyjazd do uzdrowiska kosztuje, a wyjazd do znajomych, nic. Oszczędność w domu własnym na energii i wyżywieniu, ma praniu, po prostu na wszystkim. I zero obowiązków, a jeszcze wymogi. Żeby chociaż poczuwał się do pomocy. Ale tak z reguły nie jest. Jest na urlopie. A kiedy gospodarze mają być na urlopie? Na pewno zimą.

Znam ten ból. Miałam takie najazdy, na miesiąc.Z dziećmi, z grymasami, a potem obmowa po rodzinie. W końcu się wkurzyłam. Urlop, proszę bardzo, zamówiony pokój. i sobie urlopujcie. Skończyło się.
Gości lubię, ale nie rezydentów.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Judith 21:21, 23 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10072
hankaandrus_44 napisał(a)
Popieram. Gość meldujący się do nas na całe lato, to już nie gość, ale sobek i sknerus. Wyjazd do uzdrowiska kosztuje, a wyjazd do znajomych, nic. Oszczędność w domu własnym na energii i wyżywieniu, ma praniu, po prostu na wszystkim. I zero obowiązków, a jeszcze wymogi. Żeby chociaż poczuwał się do pomocy. Ale tak z reguły nie jest. Jest na urlopie. A kiedy gospodarze mają być na urlopie? Na pewno zimą.

Znam ten ból. Miałam takie najazdy, na miesiąc.Z dziećmi, z grymasami, a potem obmowa po rodzinie. W końcu się wkurzyłam. Urlop, proszę bardzo, zamówiony pokój. i sobie urlopujcie. Skończyło się.
Gości lubię, ale nie rezydentów.

Haniu, moja mama powtarza zawsze: gościem jest sie do 3 dni, potem - do roboty!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 22:57, 23 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Judith napisał(a)

Haniu, moja mama powtarza zawsze: gościem jest sie do 3 dni, potem - do roboty!


Jest takie powiedzenie, że „gość i ryba po 3 dniach cuchnie”
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 23:07, 23 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Przejrzałam jeszcze raz fotki (a rzadko to robię ).
I powtórzę raz jeszcze. Cudownie, bujnie i pięknie ❤️

Trzcinnik krótkowłosy bardzo ciekawy!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 07:40, 24 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Irenko
pospacerowałam z przyjemnością po Twoim ogrodzie

tak długi gość ,to faktycznie za długi ......
ja to jeżdzę wszędzie na 3 dni z podróżą -1 dzień podróż ,kolejny na miejscu i w 3 powrót nie zdażę się zaśmiergnąć hihi

mnie takie słowa ile to roboty i po co .....też podcinają skrzydła ,dlatego wolę nasze forumowe spotkanka -od razu jest fajniej,weselej i odstresująco

Buziaki

ps.fotka z psami i kicią wymiata -świetne ujęcia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies