Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 11:40, 29 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
wojtas2101
trzmielinę mam od 6 lat, 2 pierwsze miejsca jej nie pasowały, posadziłam na 3 i tu ruszyła szybko, mam teraz problem, bo jest za duża przy pergoli, dlatego ją przycinam, choć ona normalnie tego nie potrzebuje; najlepiej na słonecznym miejscu sadzić, jesienią wtedy płonie; nie zauważyłam żadnych wymagań ani problemów, polecam

Jana
psa i ja ciekawa, kurs wartościowy, czasu tylko brak na zabawę z aparatem.

Gardener27
Przemku, oby nie był jak Misia, dała popalić
Ale ja psiara od 25 lat, znam się na psiakach, nie obawiam się aż tak bardzo...najmniej problemów było z rottweilerami.

Mało mam aktualnych fot z niebieskiego, trawy ścięte tam, lawendy, hakone, róże dopiero ruszają, wiciokrzew i powojniki, niebawem azalie zakwitną, stały element, zielony to głogowniki Red Robin i trawa Amazon Mist, rusza lilak Palibin, zakwitnie 1 kwiatem, brzoza Purpurea i jaśmin wonny, jeszcze nie odpaliły.
Ale obiecuję aktualne fota porobić

Palibin

rojniki i ozdoby szklane do zakątka

plakat metalowy

ruszyły czosnki i hiacynty, igła Kleopatry, rozchodniki

moze bratków dosadzę..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AniMa 11:54, 29 mar 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wypasione te ostrokrzewy...widziałam podobne wielkością w ZC ale cena była zabójcza
Ładny plakacik metalowy - ostatnio przygarnęłam taki o tematyce "barowej" i za bardzo nie wiem gdzie go przypiąć, ale podoba mi się bardzo
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
abiko 12:16, 29 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Irenko ja robię podobnie z tymi żurawkami jak Hania, też mi zjadły opuchlaki, dokładnie te same co Tobie tzn. żurawki nie opuchlaki

I rosną w doniczce, tylko wypłukałam i wyczyściłam korzonki żeby ich nie było.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Milka 12:25, 29 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AniMa napisał(a)
Wypasione te ostrokrzewy...widziałam podobne wielkością w ZC ale cena była zabójcza
Ładny plakacik metalowy - ostatnio przygarnęłam taki o tematyce "barowej" i za bardzo nie wiem gdzie go przypiąć, ale podoba mi się bardzo


Ostatnio byłam w ZC, wracałyśmy z Będkowa z hospicjum.
Popatrzyłam na ofertę i powiem ci, że strasznie tam drogo, w Kwiatonie cudeńka i w lepszej cenie wszystko, dekoracji tez fullznajomi byli w niedzielę i obkupili się, że hej
Przypnij na tarasie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:26, 29 mar 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
abiko napisał(a)
Irenko ja robię podobnie z tymi żurawkami jak Hania, też mi zjadły opuchlaki, dokładnie te same co Tobie tzn. żurawki nie opuchlaki

I rosną w doniczce, tylko wypłukałam i wyczyściłam korzonki żeby ich nie było.

Mnie z roku na rok, coraz bardziej denerwuje skubanie, dlatego ścięłam; korzenie mocno się trzymają, to nie opuchlaki, kawałek jednego jednak wyciągnęłam, a tam cała masa małych golasów- slimaków, one chyba winne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 13:10, 29 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Wiosna u Ciebie prze do przodu Cudowne fotki. A Leos przeslodki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Juzia 13:18, 29 mar 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Już niedługo kwiecień
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kindzia 13:32, 29 mar 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042



Ale trawki równiutko przycięte...zapomniałam u moich Buchanani...jeszcze trytytkami pościągane...teraz mi się przypomniało

Jeden kwiat Palibina? Już widać? Mój w niedzielę oglądałam, jeszcze bez oznaki pękania był...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
AniMa 13:35, 29 mar 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Irenko w kwiatonie w Trzebnicy???
Ostatnio pan mi zadzwonił, że runiankę przywieźli.. Chyba podjadę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
ElzbietaFranka 14:48, 29 mar 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Witam pytalam o cene kalin. Ja to przedobrzylam cenowo, ale wszedzie w internecie takie ceny po 25 zl tez ladne ale metra nie maja.

Dzisiaj dostalam wlasnie paczke z kalinami i czarnym bzem. Dzisiaj tez przyszly roze bardzo ladne krzaczki w doniczkach ale firma nie zapakowala dobrze i ziemia z doniczek wysypana, juz do nich napisala.

Jutro mam sadzenia i przesadzania bardzo duzo.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies