Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Witam serdecznie a oto początek w moim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam serdecznie a oto początek w moim ogrodzie

piotr_ba 15:12, 04 kwi 2016

Dołączył: 04 kwi 2016
Posty: 25
A na początku chciałem zaprezentować moja pierwszą niedokończoną inwestycję przed domem tylko niestety moje pomysły się wykończyły. Dlatego chciałbym zwrócić się z prośbą o małą doradę. W mojej rabacie zasadziłem bukszpan i lawendę jednak coś tu jeszcze brakuje nie licząc kamienia który już zakupiłem tzn. kamień granitowy jasny dalmatyńczyk.
Gardenarium 19:34, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Napisz jaki ma byc tytuł wątku o ogrodzie, takie zdanie nie może zostać. Nazwa ogrodu jest potrzebna.

Jak patrzę na folię, czarną w dodatku to mi skóra cierpnie, albo ją wywalaj, albo kasuję ten wątek, żeby kogoś nie podkusiło to samo zrobić
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
piotr_ba 20:42, 04 kwi 2016

Dołączył: 04 kwi 2016
Posty: 25
Oczywiście zerwę, tylko niestety tą pseudo jak się okazuje włókninę polecono mi w sklepie ogrodniczym. Jak podlewam to woda przesiąka ponieważ jest z włókien także tak leżała. Ale bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies