Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Widok na niebo i las

Pokaż wątki Pokaż posty

Widok na niebo i las

GosiaGosia 16:02, 12 kwi 2016

Dołączył: 24 cze 2014
Posty: 13
dajana napisał(a)
Faktycznie jesteś nawet bardzo blisko mnie, nie tylko blisko Witam cię nowa koleżanko bardzo serdecznie.Dziękuje za odwiedziny. U mnie tez widok na niebo i lasy .Zacznę od pytania Dlaczego nie wycięłaś tych sosen? One mają tak długie korzenie i wypiją ci wszystką wodę. Zepsują ci tło które zapewne zrobisz aby zasłonić płot, no i piękną rabatę bo aż się prosi w tym miejscu. Więcej zdjęć proszę z działeczki. Prosisz o deszcz ?a ja proszę aby przestał już padać bo nie mogę ruszyć z pracami leć deszczyku do Mitręgi


To co mam je usunąć? Nie wiem co na to mój małżonek T.
Fakt, że wody to u nas jak na lekarstwo. Zamierzałam wzdłuż ogrodzenia posadzić żywotniki. Mam już nawet upatrzone takie wypasione .
Musimy się odgrodzić od drogi - ciągłe nam się z niej kurzy.

Co Ty na to Dajana?

życzę dużo słoneczka i uśmiechu
____________________
GosiaGosia Widok na niebo i las
GosiaGosia 21:13, 12 kwi 2016

Dołączył: 24 cze 2014
Posty: 13
I co ja mam biedna zrobić?
____________________
GosiaGosia Widok na niebo i las
AnnaCh 21:47, 12 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jak dla mnie, to tnij te sosny i wsadź tło dla rabaty. Przecież one Cie od drogi i tak nie osłonią.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
dajana 12:44, 04 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przepraszam za przerwę Gosiu nie widziałam twego wpisu .Tak na przyszłośc to jeśli będziesz chciała cos do mnie napisać, musisz to zrobić na moim wątku .Twoja odpowiedz na twoim jest dla mnie niewidoczna . Wszystko więc jasne Pytasz co masz biedna zrobić ? wywal sosny bez mrugnięcia okiem U mnie jeszcze zostały dwie .Czekam na wolne i koparkowego pod nieobecność męza zawsze tak robię, inaczej niczego bym nie zrobiła na wszystko słyszę jedną odpowiedz nie! wiec już nie pytam, robię co uważam . To moja oczywiście metoda i działa .Każdy ma jednak swoją tym bardziej ze jak piszesz wody u ciebie jak na lekarstwo .Sosny samosiejki z czasem to takie drapaki, a nie ładne drzewa będziesz żałować że ich nie wycięłaś .Minęło już troszkę czasu od naszej rozmowy, pewnie działasz w ogrodzie .Jak się nazywają te wypasione żywotniki? Nazwa jest ważna aby wiedzieć w jaką ziemię je wsadzić ,odległość od siebie i płotu .Poczekam na twój odzew Ochłodziło się troszkę, mogę zatem dalej murować .Wróć szybko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Marzenaka 13:09, 04 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Gosia, miałam cały rząd sosen. Obecnie nie mam ani jednej. Zastąpiły je szmaragdy. Sosny urosły niewiele s już nas zaczęły denerwować że brzydkie, że dziury dołem, że brązowieją w środku. Czekam na twoje działania, z naszą pomocą na pewno będzie fajnie.
____________________
Ogród Marzeny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies