Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 21:16, 13 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Witam Cię Aniu/Anulajdo MW już w donicy jutro cykne fotkę choć jakoś tak łyso samotnie wygląda. Może choć ostnice jej dołożyć? Ona wiele miejsca chyba nie zabierze rozy?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 21:21, 13 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A to moja piorkowka Hameln Gold dla Zany. Anula, Twoja też taki mikrus. Moja ma 3 wiosnę u mnie w tym roku...
Za plecami ma tegoroczne siewki Buchanani, które rosną szybciej od niej
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 21:29, 13 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Moje może nieco ciut bujniejsze, ale niewiele. Generalnie mnie wkurzają.
Krwawniki Ci ładni pion trzymają, zawsze mi się wydawało, że one lubią się pokładać. Jak to są tegoroczne siewki buchmani no to wyglądają naprawdę imponująco.
Pokazałabyś może nieco więcej, coooo?
No żeby trzeba było tak sępić o fotki, to ja już nie wiem, chyba serca kobieto nie masz
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mary 22:20, 13 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Gosiu.
Czy jak sadziłaś te rozplenice to one już były duże? To były trzy sadzonki czy dzieliłaś?
Ja bym sugerowała je wykopać, wyrzucić wszystko suche i posadzić małe od nowa.
Mam u siebie te rozplenice i z moich obserwacji wynika, że jak już część jest sucha to nic z niej nie będzie.
Mam też Hameln. Hameln Gold jest o wiele mniejsza.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
frezja 22:40, 13 lip 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Widzę u Ciebie krwawnik, mój cieszył oko jeden sezon i nie ma; może ja się przyczyniłam do tego, nie wiem..miałam biały.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
malgol 22:48, 13 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Anula,Ewa ten kremowy krwawnik jakby lekko się przechylal, ale ten różowy stoi prosto. To efekt ubiegłorocznego nagłego zauroczenia w szkolce i nie słuchania głosu rozsądku. Na razie tu rosną bo nie mają wyjscia,ale muszę je gdzieś przenieść bo za duży misz masz robią na rabacie. Jutro pokaże cala
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 22:52, 13 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Marysiu, kupowałam trzy sadzonki niewiele mniejsze od tych tu widocznych. Suchego nie ma bo właśnie przesadzajac tej wiosny w bardziej słoneczne miejsce oczyscilam z suchego. Liczyłam że po takiej operacji, lepszej ziemi I sloncu rusza z kopyta a one ruszają się jak muchy w smole
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 16:15, 15 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Małgosiu, nie byłam wczoraj na działce, więc nic nie pisałam. Pojechaliśmy dzisiaj na chwilę między ulewami. Zmierzyłam - moje Vintage Wine mają wysokość 60-65 cm, stoją bardzo ładnie sztywno. Mam posadzone co 40 cm i wydaje mi się, że mniejsza odległość byłaby niewskazana.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
malgol 17:47, 15 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dzięki Anula za wskazówki no I te precyzyjne pomiary moje posadzilam wśród kulek cisowych, szalwi i stip więc pewnie wiosna będzie przesadzanie. Ostatnio tworzę nie rabaty a przechowalniki a wiosna same wykopki
Teraz wygląda to fajnie bo wszystko młode I zwiewne postaram się wieczorem wgrać fotki
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Wiolka5_7 18:46, 15 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Moje Vintage wine mają 80cm i też sztywno stoją ,bardzo je lubię
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies