Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 11:39, 18 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Zana napisał(a)
Gosia, odpowiem u Ciebie. Nie kłopocz się czymś na wymianę za tawułki. Za propozycję róży bardzo Ci dziękuję, cenniejsza niż te tawułki, ale nie wezmę, mam aktualnie jakiś odwrót od róż, a i tak na razie nie mam miejsca. Robię kolejną rewolucję na ruderwoej, czyli tetris, ograniczam kupowanie/przyjmowanie roślin do minimum. Tak więc bardzo Ci dziękuję Kochana, innym razem.


Anula, nie będę wciskać na siłę bo rozumiem planAle gdybyś zmieniła zdanie wal smiało
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
MirellaB 12:09, 18 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152



Mam pytanie odnośnie Red Baron w donicach - przezimują bez problemu?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 12:18, 18 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
malgol napisał(a)
A to moje zakupy tak wielkich roślin w paczce jeszcze nie dostałam

Hmmmm dziwny kolor, kształt kwiatu i mała ilość płatków Twojej VW. Kolor taki jest w realu czy zdjęcie kolor przekłamuje?

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 12:21, 18 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
malgol napisał(a)
A to moja piorkowka Hameln Gold dla Zany. Anula, Twoja też taki mikrus. Moja ma 3 wiosnę u mnie w tym roku...
Za plecami ma tegoroczne siewki Buchanani, które rosną szybciej od niej

Piękny kolor krwawnika - oszalałam na punkcie tych pospolitych kwiatków
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malgol 12:25, 18 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
MirellaB napisał(a)



Mam pytanie odnośnie Red Baron w donicach - przezimują bez problemu?

Mirelka, właśnie nie wiem... pierwszy raz wsadziłam do donic.I zaczynam już się zastanawiać czy wstawić do garażu czy ryzykować.One rozrastaja sie jak chwasty to w razie czego można nowe ukopac z rabaty
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 12:30, 18 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
MirellaB napisał(a)

Hmmmm dziwny kolor, kształt kwiatu i mała ilość płatków Twojej VW. Kolor taki jest w realu czy zdjęcie kolor przekłamuje?

To moje - porównaj (


Moja fotka z komórki więc jak zazwyczaj w takiej sytuacji kolor przekłamany Porównując z Twoimi wygladaja baaaardzo podobnie Płatki u niektórych jakby krótsze ale wiesz jak to w małej doniczce się rosnie… Ale kilka główek ma i dłuższe płatki także jestem dobrej mysli ,że to te same W każdym razie sa piękne Jak wino
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 12:32, 18 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
MirellaB napisał(a)

Piękny kolor krwawnika - oszalałam na punkcie tych pospolitych kwiatków


Ten krwawnik tez w ubiegłym roku mnie ujął i nie wiedząc gdzie posadzić kupiłam... teraz rośnie bez planu,ale znajdę mu w końcu jakies dobre towarzystwo bo jest tego wart
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mrokasia 12:33, 18 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Kolor tego krwawnika jest rzeczywiście boski!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MirellaB 12:34, 18 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
malgol napisał(a)

Mirelka, właśnie nie wiem... pierwszy raz wsadziłam do donic.I zaczynam już się zastanawiać czy wstawić do garażu czy ryzykować.One rozrastaja sie jak chwasty to w razie czego można nowe ukopac z rabaty

Red Baron to jedna z moich ulubionych traw, też chciałam do donic posadzić. Chyba to zrobię w przyszłym roku. Jak przetrwa to ok, a jak nie to też nie problem
Do garażu jak wstawisz donice na zimę, albo je docieplisz i góre okryjesz to też powinno być ok
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malgol 12:35, 18 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
Kolor tego krwawnika jest rzeczywiście boski!!!


No fajny,ale jakoś nie mogę znależć mu dobrego towarzystwa.Jest mocno różowy a na tej rabacie takie pastele raczej dominują...musze dłużej się mu poprzyglądać
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies