Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 20:42, 25 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Jag_58 napisał(a)
Pięknie wyglądają te żółte korony z tulipanami a widzę Ana że tobie też przypadły do serca ,są po prostu urocze,faktycznie CESARSKIE
one są niezwykle wdzięczne, aż byzia do nich się sama śmieje z tych żółtych tylko jeden nie zakwitł, z pomarańczowych tylko 2 mają kwiaty, 10 jest pustych z takimi niby białymi pączkami
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Agnieszka_B 20:45, 25 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
ana_art napisał(a)
energetycznie



pięknie
____________________
zapach-ziemi
ana_art 20:53, 25 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824



Zakwitła truskawka, wczoraj zrobiłam odprysk calypso na opuchlaki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Jag_58 20:53, 25 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
ana_art napisał(a)
one są niezwykle wdzięczne, aż byzia do nich się sama śmieje z tych żółtych tylko jeden nie zakwitł, z pomarańczowych tylko 2 mają kwiaty, 10 jest pustych z takimi niby białymi pączkami

Ana i tak myślę ,że to sukces mogło być gorzej tak jak u mniefotki super
____________________
Jagoda
ana_art 20:57, 25 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pod brzozami też się zaczyna



____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 21:32, 25 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)

i bardzo dobrze, niech się prezentują nie zawsze trzeba być praktyczną...
Żólta rabata faktycznie zachwyca, siedziałam sobie dzisiaj na schodkach i se wzdychałam. Powiem Ci że przez przypadek wyszedł jeden bordowy liliokształtny i świetnie się prezentuje z żółtym. Żałuję, że perskie nie zakwitną...


Własnie tam były też bordowe na niektorych rabatach a w innych biale wypisz wymaluj jak u Ciebie. Pięknie skomponowalas kolory, podpatruje i sie uczę. Mi zbyt monichromatycznie wyszlo... Za biało...

Ja dzisija przypadkowe pomarańczowe z bialych i angelique wykopwyalam i przesadzałam na rabatę żółtą!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 21:57, 25 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aneta, czy pamiętasz nazwę liliokształtnych kremowych przed żółtymi koronami? Dostałam takie od Danusi, ale nie zapisałam nazwy z opakowania. Muszę dokupić jesienią, bo fajnie kontrastują z queen...

PS Koktajl energetyczny naprawdę piękny! Magda Gessler swego czasu zamęczyła odzieżowe zestawienie różu z pomarańczowym, ale Twoje kwiatowe jest doskonałe!
makkasia 22:24, 25 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Nie umiałabym napisać, które robią na mnie największe wrażenie powiem tylko , czad !!!
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Gocha 00:29, 26 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Piękne żółte korony ale jeszcze piękniejsze zdjęcia ich, cudne tulipany szczególnie białe i te najciemniejsze Zresztą wszystko cudne- cały ogród. Mam jedno pytanko- czy to żółte oregano nie rozprzestrzenia się. czy nie dopuszczasz do kwitnienia i rozsiewania się go?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Juzia 09:25, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38797
Widziałam....nic nie napiszę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies