Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 22:18, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Margarete napisał(a)
O rany...zaczyna sie spektakl.....cudnie, bajkowo, przepieknie............brak słów Aneta !
Warto sadzic cebulowe oj warto !!!
Exotic emperior sa rzeczywiście śliczne, to połączenie delikatnej waniliowej barwy z zielenia jest boskie.....ale i pozostałe kolory u ciebie sliczne, i kształty tez.......

U mnie chciałam nacieszyc sie tulipanami i nawet powstawiałam foty na forum żeby je pokaząc bo mam je pierwszy raz u siebie i cieszyłam sie aż do wczoraj, przyszła burza z gradem i po tulipanach, jakies takie roztrzepańce zostały. Dobrze że wszystkie na raz nie kwitna bo te w pąkach mają sie dobrze, na szczęście. A poprzedniego dnia jak robiłam fotki to załowałam,że nie zakwitaja wszystkie razem w jednym czasie żeby tworzyc takie kolorowe, przenikajace sie plamy....teraz wiem że lepiej jest jak kwitna na raty i po kolei....

Małgosiu oj rozumiem że boli, bo człowiek się narobi, czeka, czeka a tu taka doopa...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:22, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)


Bo moje czosnki muszą sie w sobotę na imprezie odpowiednio prezentowac. Pal sześć kwitnienie za rok, najwyżej wszystkie insekty znów jesienią z czosnkow wyczyszczę. Przedkładam w tym roku estetykę nad wzgledy praktyczne
Lecę dalej oglądać boskie zdjecia.


Ps. Skopiowałaś wg mnie najpięknejszą rabatę z Keukenhof z żółtymi szachownicami i tulipanami liliokształtnymi. Bosko!!! Ża rok sobie przekopiuję przy kuchni

i bardzo dobrze, niech się prezentują nie zawsze trzeba być praktyczną...
Żólta rabata faktycznie zachwyca, siedziałam sobie dzisiaj na schodkach i se wzdychałam. Powiem Ci że przez przypadek wyszedł jeden bordowy liliokształtny i świetnie się prezentuje z żółtym. Żałuję, że perskie nie zakwitną...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:24, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)


Bo moje czosnki muszą sie w sobotę na imprezie odpowiednio prezentowac. Pal sześć kwitnienie za rok, najwyżej wszystkie insekty znów jesienią z czosnkow wyczyszczę. Przedkładam w tym roku estetykę nad wzgledy praktyczne
Lecę dalej oglądać boskie zdjecia.


Ps. Skopiowałaś wg mnie najpięknejszą rabatę z Keukenhof z żółtymi szachownicami i tulipanami liliokształtnymi. Bosko!!! Ża rok sobie przekopiuję przy kuchni

i bardzo dobrze, niech się prezentują nie zawsze trzeba być praktyczną...
Żólta rabata faktycznie zachwyca, siedziałam sobie dzisiaj na schodkach i se wzdychałam. Powiem Ci że przez przypadek wyszedł jeden bordowy liliokształtny i świetnie się prezentuje z żółtym. Żałuję, że perskie nie zakwitną...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:26, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Jag_58 napisał(a)
Ana tulipany białe i żółte powalają ,zestawienie tulipek z szachownicami nieziemskie
nieskromnie powiem że mi się też podobają i dają radość
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 22:28, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
ana_art napisał(a)
tam strasznie dużo ich nie ma, ale one mają duży pąk. Specjalnie policzyłam i tak pi razy drzwi jest 160szt...


nie.... no rzeczywiście.... odrobina
Pani! Pani Kochana!
Pani się punkty odniesienia z ogólnie uznawanymi za normę rozmijają

PS Ty wiesz... przyjadę kiedyś, namiot rozbiję i tylko o herbatkę prosić będę A! Przyjadę z Mamą. Bo jest Twoją wierną fanką
ana_art 22:29, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
agatanowa napisał(a)
To już na pewno tysiące są
Ana, pięknie! Biały exotic emporio robi wrażenie tym bardziej, że chyba najliczniej występuje, szkoda że trochę bukszpan przyslania.
A reszta też cudna. Tygrysie bardzo energetyczne, cieszą oko jak słońca po zimie

no trochę ich jest
w ubiegłym roku tulipany były sporo wyższe od buksów i wyglądało to fajniej, zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie widać, zasychających liści
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
agatanowa 22:32, 24 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
ana_art napisał(a)

no trochę ich jest
w ubiegłym roku tulipany były sporo wyższe od buksów i wyglądało to fajniej, zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie widać, zasychających liści


to prawda
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
ana_art 22:32, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
hanawier napisał(a)
Dzięki Nie ja baba ze wsi takiej prawdziwej z krowami i resztą. Do Łomży to tak przy okazji na zakupy i wiele ciekawych żeczy mnie omija, np. exotic objeździłam wszystkie biedronki i znalazlam jedną paczkę chyba tę, którą zostawiłaś przez pomyłkę i teraz u Ciebie jest morze tulipanów a u mnie siedem ale zato jakie piękne Jestem z wami na ogordowisku już od dawna, sama nie zabardzo mam co pokazywać ale podziwiam wasze ogrody Pozdrawiam Hania


eee ja też ze wsi z krowami za płotem uwierz, to nie ja wykupiłam wszystkie exotic, byłam tylko w trzech biedrach
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
nicol21 22:34, 24 kwi 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
ana_art napisał(a)


Ania, co to za żółte cudenka? bo u siebie próbuję je zidentifikować bo nie wiem jak się u mnie znalazły.... chyba że kupiłam o tym nie wiedząc.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
ana_art 22:34, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
AlKa napisał(a)
Anet cudne te twoje tulipany i korony. Miałam rację jesienią że królowa cebul będziesz Warto było poświecić sadzarke i nadgarstek widok jest mega
u mnie mała powierzchnia więc wydaje się, że tych cebul jest dużo, nie żebym mówiła że mam mało
szadzarki nie szkoda, nadgarstek jest tylko jeden... no dwa
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies