Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 21:01, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Za chwile zakwitnie całość



____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:03, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Luki 21:14, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Co tu dużo mówić, ilości cebulowych w kwitnieniu to istna bajka. No i kapusta cudnie zakwitła
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Jag_58 21:19, 26 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
ana_art napisał(a)
Za chwile zakwitnie całość




Ana połączenie bergenii z tulipanami o tym kolorze do skopiowania ślicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Jagoda
Juzia 21:29, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39124
Ana a ta kapusta to kwitnie co roku? Bo ja mam trzy i ani jedna nic nie puściła
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
bociek 21:32, 26 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Czadowo, oj bedzie sadzenie na jesieni odchodzic
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
ana_art 21:35, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kasik napisał(a)
Czytałam u Marty, ze przycinasz Nigrę? Jeśli możesz -podpowiedz kiedy się ją przycina i jak? Mam ją od tamtego roku i jest jeszcze młoda, a chciałabym by się w przyszłości bardziej zagęściła.

Oglądać Twoje cebulowe- to wielka przyjemność. To taka pigułka na dobry humor.
Pozdrawiam

Polinka, Kasik ja żadnym autorytete w cięciu nie jestem, ba będę to robiła pierwszy raz Myślałam że nigre tnie się jak inne drzewa na końcówce zimy, jednak Danusia mnie wyprowadziła z błedu i powiedziała, że tnie sie po kwitnieniu, czyli maj-czerwiec najpóźniej. Będę cieła na tzw oko każdą gałązkę by się zagęściła bo póki co gałązki porosły jak głupie i mają z 1-1,5 długości.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 21:35, 26 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
haaaaaaaa ... tak sobie dziś pomyslałam w przyszłym roku fuzja bergenii i tulipków a tu proszę ... już to wymysliłaś ... i juz widzę, ze bosssko to wygląda ..
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Kondzio 21:36, 26 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Piekna masz wiosnę zmotywowalas mnie zeby na jesień posadzić więcej cebulowych hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ana_art 21:39, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Margarete napisał(a)
Nie wiem na ktore u ciebie zagłosować jako na najpiekniejsze bo wszystkie cudne.....te liliokształtne w kolorze kremowym takie dostojne, te zółte i pomarańczowe pełne o owalnych płatkach takie milusie, sama sie na ich widok usmiecham, te bordowe obok brzóz piekne i kontrastujące a zestawienie wydawałoby sie niemożliwe do zaakceptowania tych fioletowych z pomarańczowymi bardzo udane.............i teraz sama nie wiem.....musze wrócić i obejrzeć jeszcze raz.......i jeszcze raz..........i jeszcze.........
też tak mam nie wiem które są najciekawsze, może dlatego jest ich taka różnorodność Dzisiaj rozmawiałam sobie z Martą i patrzyłam przez okno i zachwycałam się pomarańczowymi pełnymi,a za chwilę patrzyłam na te różowe pełne z drugiej strony domu i myślałam to samo
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies