Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Magda_ 20:34, 19 sie 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Juzia_G napisał(a)


Wiem, wiem...

Podpatruję u Ciebie co się da a i tak nie bardzo mi wychodzi. To chyba trzeba mieć w genach

święte słowa
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Zielona 21:10, 19 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Czy ta "ONA" jest mięsem karmiona?


Pięknie, Psze Pani. Podium należy Ci się nie dlatego, że głosujemy, ale dlatego, że po prostu masz przepiękny ogród... Wiem, że wygrana w konkursie nie zmieni Twojego zapału w ciągłym tworzeniu tego raju. I to jest miarą sukcesu w tym naszym - jak mawia Konstancja - ogrodniczkowaniu.

Uściski.
Gabisia 21:35, 19 sie 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Anetko,

mój głos był 140

Twoje limki są absolutnie bezkonkurencyjne!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
agatanowa 21:41, 19 sie 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
ana_art napisał(a)

bo to ogród Łukasza z ogrodowiska

o widzę, że Juzia już odpowiedziała, to ogród takiego super fajnego młodego chłopaka ogród odziedziczył po rodzicach i go zmienia


chyba nie odziedziczył, bo żyją
Łukasz mówi, że "wydziera" kazdą piędź ziemi i stara się ją uprawiać, co nie jest łatwe i wymaga wielu negocjacji
to nasz ogrodowiskowy ekspert od żurawek
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
ana_art 21:44, 19 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
agatanowa napisał(a)


chyba nie odziedziczył, bo żyją
Łukasz mówi, że "wydziera" kazdą piędź ziemi i stara się ją uprawiać, co nie jest łatwe i wymaga wielu negocjacji
to nasz ogrodowiskowy ekspert od żurawek

odziedziczył, bo nie kupił
ja też wydzierałam każdy skrawek trawnika M
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
agatanowa 21:46, 19 sie 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
ana_art napisał(a)
...


zachwycająca ta rabata kolorystyczna fantazja
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 21:50, 19 sie 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
ana_art napisał(a)

odziedziczył, bo nie kupił
ja też wydzierałam każdy skrawek trawnika M


no można jeszcze np. dostać i to też nie jest kupno
zatem ani jedno (dziedziczenie), ani drugie (kupno), ani trzecie (darowizna) nie ma tu miejsca to nie jego działka i tym ma chłopak trudniej w popuszczaniu wodzów fantazji i tylko o to chodzi ale co to będzie, gdy osiądzie na swoim ?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
ana_art 21:52, 19 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Czy ta "ONA" jest mięsem karmiona?


Pięknie, Psze Pani. Podium należy Ci się nie dlatego, że głosujemy, ale dlatego, że po prostu masz przepiękny ogród... Wiem, że wygrana w konkursie nie zmieni Twojego zapału w ciągłym tworzeniu tego raju. I to jest miarą sukcesu w tym naszym - jak mawia Konstancja - ogrodniczkowaniu.

Uściski.

tak, kokletami (tak mówi Jaś)

będę się powtarzać, ale trudno... jest mi niezmiernie miło że kibicujecie, głosujecie i piszecie TAKIE miłe komentarze, aż łza mi się w oku zakręciła...

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
agatanowa 21:58, 19 sie 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
ana_art napisał(a)

Tak jak pisałam wcześniej Juzi każdy ma inne preferecje. Nie uważam, że mój ogród jest ósmym cudem świata ale tragedi nima Konnkurs trwa ósmy tydzień i jak widziałam jaki ogród wygrał 4 tydzień to byłam w ciężkim szoku - bez urazy oczywiście
http://www.mojpieknyogrod.pl/konkurs/ogrodnik-doskonaly-2014-galeria-tygodnia-4...


Ana, Twój ogród jest piękny
A to, ze : "widziałam jaki ogród wygrał 4 tydzień to byłam w ciężkim szoku" można łatwo wytłumaczyć: ten ktoś ma bardzo dużo znajomych z dostępem do netu, których poinformaował o konkursie, a oni oddali swój głos akurat na ten ogród, mogli innych nawet nie widzieć. Zresztą ja też podobnie zrobiłam I pewnie niejedyna, tak to często chodzi
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
iwonaal 22:10, 19 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ale pięknie.
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies