Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Milka 14:17, 20 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U ciebie jest tam patelnia czy nie, rh dobrze sobie radzą? w sumie o tyle lepiej, że masz zimozielony widok
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Magda_ 14:33, 20 sie 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
a matko AnnaKra Cię prześcignęła jak to możliwe przecież jej ogród jest bez składu i ładu.

____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
baraga1904 14:34, 20 sie 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...nie widziałam ogródu Karoliny w konursie bo jak z klapkami na oczach tam się przelinkowałam i w Twój i Łukasza się wpatrzyłam... muszę jeszcze raz looknac...
...pozdrawiam...
Milka 15:28, 20 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Magda_ napisał(a)
a matko AnnaKra Cię prześcignęła jak to możliwe przecież jej ogród jest bez składu i ładu.



ma zdyscyplinowanych kibiców, trzeba pamiętać i codziennie głos oddawać, też uważam, że u Ani ładniej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 15:33, 20 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Milka napisał(a)
U ciebie jest tam patelnia czy nie, rh dobrze sobie radzą? w sumie o tyle lepiej, że masz zimozielony widok

no właśnie sobię nie radzą, bo mają tam patelnie, bo mają za wąsko, ciągle wyglądają byle jak dlatego postanowiłam je wymienić. Pomysły miałam różne od róż, przez vanilkiw ciągu po trawy. Jako że leniwa jestem to z róż zrezygnowałam bo musiałabym wymienić kilka/kilkanaście m3 ziemi..., vanilki byłoby za monotematycznie (chyba) wiec pomyślałam o trawach. Przy trawach też miałam kilka pomysłów ale ostatecznie chyba postawię na rozplenice te największe do tego jeżówki lub kosmosy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Milka 15:45, 20 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I będzie dobrze proste i genialne, mniej pracy, a zimozielone jest...masz tam cisy
rh i u mnie na patelni, ale mają sporo miejsca, więc radzą sobie, niemniej bez dbania, dawno by padły.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 15:56, 20 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
W nawiązaniu do pytania o to czy ktoś z ogrodowiska bierze udział w konkursie mam takie przemyślenia:

Wiosną jedna osoba powiedziała mi że mój wątek ma ogromną oglądalność, ciężko mi było w to uwierzyć, zreszto nigdy nie interesowałam się tymi cyferkami przy wątku... ale zaciekawiło mnie to do tego stopnia, że zrobiłam fotkę, okazuje się że przez 4 miesiące od tamtego dnia liczba odsłon mojego wątku powiększyła się o 500000....
Dla mnie to nie do ogarnięcia

Konkurs w którym biorę udział trwa od 7 tygodni, przyznam że nim się zgłosiłam oglądnęłam wcześniejsze zgłoszenia. W którymś z tygodni 'wychaczyłam' ogród Alinki, na który oddałam głosy, poza tym nie widziałam żadnego 'ogrodowiskowego'.
Zgłoszenie swojego ogrodu wysłałam w niedzielę, napisałam o tym u siebie w wątku. Dzisiaj mamy środę i okazuje się, że poza moim jest 5 znajomych ogrodów

być może przypadek...



____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 15:58, 20 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Milka napisał(a)
I będzie dobrze proste i genialne, mniej pracy, a zimozielone jest...masz tam cisy
rh i u mnie na patelni, ale mają sporo miejsca, więc radzą sobie, niemniej bez dbania, dawno by padły.
dokładnie. Obserwuję, że ziemia i murek bardzo się nagrzewają więc korzenie rh też cierpią...
Pojadę do mojej Pani trawkowej po 17 może będzie miała ładne rozplenice, a jak nie to kupie na zieleń to życie za tydzień.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Milka 16:02, 20 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ba, zapomniałam o tym nagrzewaniu...u mnie na dodatek mrówki gniazda w tych gazonach zakładają...walka na każdym kroku
ale te tawuły Gold Carpet nie do zdarcia, pójdą do donic na domek letni, ma być bezobsługowo i świecić jak słoneczko
Marta się wybiera, to może ci kupi, do niej masz bliżej do odebrania
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 16:06, 20 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Milka napisał(a)
Ba, zapomniałam o tym nagrzewaniu...u mnie na dodatek mrówki gniazda w tych gazonach zakładają...walka na każdym kroku
ale te tawuły Gold Carpet nie do zdarcia, pójdą do donic na domek letni, ma być bezobsługowo i świecić jak słoneczko
Marta się wybiera, to może ci kupi, do niej masz bliżej do odebrania

Irenko bliżej???? do Poznania to 5ookm ja nigdzie nie mam bliżej
u mnie też mrówki w gazonach rządzą, zniszczyły mi kilka macierzanek
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies