Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Edit 00:31, 04 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Madzenka napisał(a)


Co się stało z zurawkami? Grzyb czy opuchlaki? Moje jedenej tak wyglądaja ale mają korzenie...

Dołączam do pytania. U mnie identycznie wyglądają teraz dwie żurawki, ale już pod koniec lata jakoś marnie wyglądały z tego co pamiętam, Twoje do końca trzymały fason
Zastanawiam się czy opuchlaki grasują zimą, hmm.....
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
ana_art 06:20, 04 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)


Co się stało z zurawkami? Grzyb czy opuchlaki? Moje jedenej tak wyglądaja ale mają korzenie...
raczej nie opuchlaki, wykopałam jedną nic nie ma, korzenie trzymają się dobrze... widać że odbijają od środka.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 06:24, 04 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Edit napisał(a)

Dołączam do pytania. U mnie identycznie wyglądają teraz dwie żurawki, ale już pod koniec lata jakoś marnie wyglądały z tego co pamiętam, Twoje do końca trzymały fason
Zastanawiam się czy opuchlaki grasują zimą, hmm.....
opuchlakom zima nie przeszkadza, szczególnie taka jak ostatnia. Jednak wydaje mi się że u mnie to nie ich sprawka. Większość liści jest spleśniała nie uschnięta...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 06:25, 04 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
u nas dzisiaj zima, sypie gruby śnieg...oby to były ostatnie podrygi zimy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Asiuniaa 08:18, 04 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Aneto u mnie też rano było zdziwienie po spojrzeniu za okno - biało. A ja już nie mogę doczekać się kiedy będę mogła tworzyć rabaty. Aneto możesz mi podpowiedzieć gdzie u mnie widziałabyś hortensje ? Posiedziałam trochę nad planem rabat i chyba będzie ostatecznie łagodna linia tak jak mi sugerowałaś
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Jadwiszka 08:58, 04 mar 2015

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 284
Dziewczyny, ale żurawki tak mogą wyglądać po zimie przecież chyba? obrywa się wszystkie liście i odbijają - jeśli nie były przykryte to jednak brak śniegu a później mokry śnieg robią swoje. ja bym się tym nie przejmowała jeśli korzenie zdrowe - odbiją.
ren133 09:02, 04 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
ana_art napisał(a)
u nas dzisiaj zima, sypie gruby śnieg...oby to były ostatnie podrygi zimy


A u mnie świeci słońce
Anetko, gybyś miała trochę czasu, zerknęłabyś do mnie na kształt rabat?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ana_art 09:10, 04 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jadwiszka napisał(a)
Dziewczyny, ale żurawki tak mogą wyglądać po zimie przecież chyba? obrywa się wszystkie liście i odbijają - jeśli nie były przykryte to jednak brak śniegu a później mokry śnieg robią swoje. ja bym się tym nie przejmowała jeśli korzenie zdrowe - odbiją.

oczywiście że mogą tak wyglądać i powinny odbić, prawda jest jednak taka że w tym roku od strony tarasu mam najgorzej wyglądające żurawki w historii.
w ubiegłym roku pod koniec lutego wyglądały tak


teraz gdyby nie te malutkie młode listeczki wcale nie byłoby ich widać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:11, 04 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ren133 napisał(a)


A u mnie świeci słońce
Anetko, gybyś miała trochę czasu, zerknęłabyś do mnie na kształt rabat?
u nas sypie i straszna ślizgawica...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Margo 09:18, 04 mar 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Rano było piękne słońce, a teraz u mnie też śnieg sypie, na szczęście temperatura jest na plusie i od razu sie topi
Jeden plus że podleje ogród, bo sucho było.
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies