Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ZielonaAnia75 21:06, 30 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Madzenka napisał(a)
Iryski w hakone to trzeba kopiowac ! Za rok będzie tak w wielu ogrodach

Oj masz rację
____________________
Iwk4 21:08, 30 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Oj, Madżen, podpuszczasz
U mnie za dwa lata
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 21:54, 30 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wodzyn napisał(a)
Ana odebrałam dziś z poczty patyczki Baaardzo, baaardzo ci ..... nie dziękuję
Patyki posadziłam częściowo w ogrodzie a częściowo w doniczkach ze względu na zapowiadaną pogodę zobaczymy, z którymi będzie lepiej.

Jeszcze raz ...... i będę zdawać relację z hodowli.
Mina M jak zobaczył patyki z Łomży bezcenna

gdy nadawałam przesyłki na poczcie, przyszła koleżanka i ona miała dopiero minę bezcenną gdy dowiedziała się co ja wysyłam w tych wszystkich kopertach... dobrze że po karetkę nie zadzwoniła
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:59, 30 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Iryski w hakone to trzeba kopiowac ! Za rok będzie tak w wielu ogrodach
ojtam ojtam ale jak się podoba, to łaskawie zezwalam na kopiowanie teraz byłoby tam pusto bo to cała 'kwatera' dla hakone
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 22:50, 30 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gdzie kupić takie wypasione hakone, jak u Ciebie? U nas wszędzie takie mikrusy, a ona podobno dość wolno rośnie...
ana_art 23:14, 30 mar 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Gdzie kupić takie wypasione hakone, jak u Ciebie? U nas wszędzie takie mikrusy, a ona podobno dość wolno rośnie...
no przecież mówiłam że kupowałam takie malutkie kudłaczki po kilka źdzbeł miały. Jutro postaram się poszukać zdjęć na drugim komputerze
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 23:17, 30 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)

gdy nadawałam przesyłki na poczcie, przyszła koleżanka i ona miała dopiero minę bezcenną gdy dowiedziała się co ja wysyłam w tych wszystkich kopertach... dobrze że po karetkę nie zadzwoniła

Ja już moim szwagierkom niczego nie tłumaczę. Za długo by było.
____________________
Ogródek Iwony II
Zielona 23:54, 30 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
ana_art napisał(a)
no przecież mówiłam że kupowałam takie malutkie kudłaczki po kilka źdzbeł miały. Jutro postaram się poszukać zdjęć na drugim komputerze


No mówiłaś, ale udowodnić możesz
To trochę tak, jak z moim konwalnikiem. Wszyscy mówią, że rośnie wolno, a ja nie dość, że dzielę, to w ciągu sezonu z kilku źdźbeł mam całkiem ładne kępy.
MirellaB 14:46, 31 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj ☺ Piękny ogród - dobrze, że jest wizytówka, bo ilość stron ogromna.
Mam do Ciebie pytanie odnośnie trawy miskant morning light. Mam do zrobienia rabatę na której rosną hortensje ogrodowe. Posadziłam 5 szt.kulek trzmielinowych na pniu wys.1,20, oczywiście będą trochę wyższe jak kulki się rozrosną. Między nie chce posadzić trawę ML. Zastanawiam się czy ona nie zasłoni kulek. Czytałam, że dorasta do 1,60. Co o tym sądzisz?
Może polecisz mi inną niższą trawę, ale nie rozplenice, bo tam trawa musi mieć pokrój strzelisty, a nie rozłożysty.
Zajrzyj proszę do mojego wątku str.19 projekt rabaty, a str.70 zdjęcie rabaty z hortensjami i kulkami.
I jeszcze jedno pytanie, czy trawa nie będzie wchodziła w korzenie hortensji i nie będzie im przeszkadzała rosnąć?
Możesz mi pomóc rozwiązać moje wątpliwości?☺

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Edit 18:55, 31 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Czy runiankę tak samo ukorzeniasz jak trzmielinę. Pisałaś kiedyś, że trzmielinę wkładasz w ukorzeniacz i prosto do ziemi a z runianką robisz to samo? Śliczna ta runianka u Ciebie
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies